Technológie

Chucklefish’s Spellbinding ‚Witchbrook‘ sa opäť objavuje s novými obrazovkami

Obrázok: Chucklefish

WitchbrookIzometrické RPG, ktoré spája čarodejnícku školu s poľnohospodárskou dynamikou. V údolí Stardew, Znovu sa objavil po dlhom období pokojnej liečby. Hra má teraz jeden Steam stránka S vlastným Twitter rukoväť.

Spolu s tým sú zobrazené niektoré nové snímky obrazovky hry, ktoré ukazujú skutočne krásne pixelované scény so svetovým tímom s postavami, ktoré treba stretnúť, a kontextami, ktoré treba preskúmať.

Zatiaľ je potvrdené, že hra vyjde iba na Steame. Avšak vzhľadom na obrovský úspech Startu Valley na toľkých platformách sa zdá, že Witchbrook nakoniec prejde na Switch.

Tu je prehľad funkcií zo stránky hry Steam:

– Absolvujte na vrchol svojej triedy – Rozvíjajte svoje magické schopnosti navštevovaním kurzov na Witchbrook College, plnením úloh a získavaním odznakov. Precvičte si používanie svojej mágie v celom meste a otestujte svoje nové zručnosti. Ovládnite magické umenie; Varte silné elixíry, vyzývajte spolužiakov v pretekoch na metle, nájdite krmivo pre exotické huby a využite svoje botanické znalosti o pestovaní všetkých druhov zvierat a rastlín!

Vytvorte si priateľov a spomienky – Nájdite si priateľov a choďte na romantické rande s farebnými postavičkami. Odhaľte ich jedinečné príbehy, presvedčenia a sny, keď budete tráviť viac času s každým zo svojich spolužiakov. Navrhnite im život, pracujte spolu, nájdite lásku…

Vytvorte si vlastnú identitu – Vyjadrite svoju jedinečnú estetiku pomocou prispôsobiteľného oblečenia, vlasov a doplnkov. Zrekonštruujte svoju útulnú lesnú chatu tak, ako uznáte za vhodné, a premeňte okolitú záhradu na svieže prostredie pre rastliny a divokú zver.

Živý, magický svet – Rovnako ako vy, aj vaši spolužiaci, učitelia a obyvatelia miest majú nabité programy a komunitné kalendáre. Ponorte sa do jasného sveta, navštevujte festivaly na sezónnych podujatiach a zúčastňujte sa špeciálnych aktivít.

Mimoškolské aktivity – V živote je oveľa viac ako len vaše čarodejnícke kurzy! Voľný čas trávte aktivitami, ako je fotografovanie a záhradkárčenie alebo nakupovanie, kým nezavítate do mnohých butikov, kaviarní a sezónnych trhov v Maasporte. Zmeňte svoj vzhľad, vyskúšajte niektorú z miestnych pochúťok z olív alebo si osvojte izbovú rastlinu v poľnom kvete.

Postgraduálna kariéra – Pokračuj v štúdiu ako postgraduálny, zdokonaľ svoje zručnosti a staň sa najlepšou čarodejnicou, ktorou môžeš byť! Choďte do neba na metle a doručte požadované domáce veci svojmu susedovi. Vyštudovaná čarodejnica je medzi miestnymi obyvateľmi vždy veľmi žiadaná.

Dúfame, že čoskoro potvrdíme vydanie prepínača, ale Witchbrook môže byť ešte nejaký čas späť. Napriek tomu, aké je to krásne?! Toto budeme určite sledovať.

Čo si myslíš o Witchbrook? Chcete to vidieť na prepínači? Dajte nám vedieť na pravidelnom mieste.

READ  Apple mení emoji so závojom. Usmeje sa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close