Technológie

Chudnutie Lorraine Kellyovej: Poskytovatelia „Go-To Superfood“ jej pomohli schudnúť 1,5 libry

Lorraine Kelly, podobne ako mnohí iní, priznáva, že počas pandémie koronavírusu pribrala. Teraz je však televízna moderátorka na misii dosiahnuť svoju „ideálnu váhu“ a pripojila sa k WW, predtým Weight Watchers. Za posledných pár mesiacov schudla 1,5 kameňa a jej trénerka na chudnutie, Susie Stirling, odhalila diétne pokyny, ktorými sa Lorraine riadi.

Začnite deň dobrými výbermi raňajok

Suzy povedala: „Vaše telo musí byť poháňané dobrým jedlom a vždy by ste mali vyskúšať zdravé raňajky.“

Rozumný výber raňajok vám môže pomôcť vyhnúť sa tomu, aby ste siahali po dopoludňajšom občerstvení.

Čo sa týka toho, čo Lorraine zje, rozhodne sa pre „každé ráno misku kaše plnú ovocia“, ktoré ju „zasýti“, čo znamená, že je menej pravdepodobné, že „siahne po pečive“ ponúkanom v práci.

Prečítajte si tiež: Eamonn Holmes predvádza chudnutie na selfie s vychádzkovou palicou

Pohybujte sa viac

„Pohyb je viac ako chodiť do posilňovne alebo behať 5K. Ide o to, nájsť si aktivitu, ktorú milujete a chcete ju robiť bez ohľadu na počasie,“ povedala Suzy.

Susie tiež navrhuje ranné prechádzky so psom alebo ísť po schodoch namiesto výťahu a urobiť si strečing pri sledovaní televízie. „Nájdením malých pohybov, ktoré sa dajú zabudovať do každodenného života, sa budete cítiť lepšie a pomôže vám to dosiahnuť váš cieľ,“ povedala pre The Sun.

Lorraine sa každý deň vyberie na prechádzku so svojím border teriérom Angusom s cieľom urobiť 10 000 krokov.

Suzy tiež prezradila, že Lorraine sa rezervovala na pešiu dovolenku v Španielsku, kde musela každý deň vyliezť a zostúpiť z hory.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close