Technológie

Čínsky hit Steam Tale of Immortal predáva 1,8 mil., Začínajú sa lokalizačné práce v Anglicku • Eurogamer.net

Práce na anglickej lokalizácii parného hitu Tale of Immortal sa začínajú v apríli, oznámil to jeho vývojár.

Po mesiaci skorého prístupu sa tržby z hry zvýšili o 1,8 mil.

EuroCommerce News Cast: O Nintendo Switch Pro.

Tale of Immortal je otvorená svetová hra, ktorú vytvoril čínsky nezávislý tím Kyuku Studios. Toto je súčasť nového plemena kultivačných simíkov, kde pestujete nesmrteľné porazené príšery z klasiky hôr a morí (čínsky klasický text a mytologická geografia a zbierka zvierat).

Hra bola uvedená na Steam na konci januára 2021 a čoskoro dosiahla historické maximum 183 985 hráčov súčasne s „veľmi pozitívnym“ hodnotením používateľských recenzií. V jednom momente to bolo pred najpopulárnejším zoznamom Steamu pred Grand Theft Auto 5, Apex Legends a Rust.

Príbeh nesmrteľných je k dispozícii iba v zjednodušenej čínštine, ale to nebráni obyvateľom Západu vyskúšať to. Nižšie je uvedené video z kanála YouTube Technické príbehy Poskytuje slušný pohľad na hru:

„Od všetkých z vás sme dostali veľa úžasnej spätnej väzby a návrhov. Veľmi si vážime všetky vaše myšlienky a sme veľmi radi, že sme sa mohli pozrieť, ako veľmi sa naša komunita podieľala na vývoji hry,“ uvádza v aktualizácii štúdio Kuiku. Parou.

„Zároveň však vyjadrujeme poľutovanie nad tým, že lokalizované verzie hry nebudú čoskoro k dispozícii, pretože teraz vieme, že niektorí naši používatelia, ktorí nehovoria čínskymi spôsobmi, si hru užívali len ťažko (napríklad pomocou prekladateľských aplikácií 🙂 ) „

Na kartách je teda anglická lokalizácia, ktorá západniarom výrazne uľahčí hru.

Nie je prekvapením, že hra vyrobená v Číne sa vrhá do pary. Ako napísal Chris Topsell vo svojej fantastickej vyšetrovacej správe, Videohry v Číne: Beyond the Best Firewall„Západná verzia služby Steam je v Číne populárna, pretože poskytuje prístup k hrám, ktoré sú zakázané alebo čakajú na schválenie úradným vydaním. Hráči z Číny dnes tvoria viac ako štvrtinu používateľov Steam, Tvrdí to výskumník Daniel Ahmed.

READ  Toto 17-minútové Startu Valley začína Speedron Destruction

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close