Zábava

„Čistá voda a zákon o čistej vode naďalej spájajú Američanov“

Rozhodnutie najvyššieho súdu obmedzuje schopnosť EPA chrániť mokrade

Washington, 25. mája 2023 /PRNewswire/ — Najvyšší súd dnes novým rozsudkom zasadil značnú ranu zákonu o čistej vode. Rozhodnutie znižuje právomoc Agentúry na ochranu životného prostredia chrániť americké mokrade, ktoré sú rozhodujúce pre zdravú vodu. Moira McDonaldováRiaditeľ environmentálnych programov Walton Family Foundation vydal nasledujúce vyhlásenie:

„Čistá voda a zákon o čistej vode spájajú Američanov. Všetci veríme, že voda je nevyhnutná pre každý aspekt nášho života. Od nášho zdravia cez ekonomiku až po naše ekosystémy – musíme mať aj naďalej silné zákony, ktoré chránia našu vodu.“

Všetci chceme veriť, že naša pitná voda je bezpečná.

Toto je čas, aby lídri komunít, podniky a tvorcovia politík inovovali a boli kreatívni. „Musíme nájsť nové spôsoby, ako sa spojiť, aby sme chránili vodu.“

Nadácia Walton Family Foundation v spolupráci s Morning Consult, Zverejnili zoznam voličov September ukazuje, že:

  • 95 % Američanov tvrdí, že ochrana vody v jazerách, potokoch a riekach našej krajiny je dôležitá.. Okrem toho 79 % chce posilniť alebo zachovať súčasné štandardy, zatiaľ čo 8 % ich chce uvoľniť.
  • 88 % súhlasí s tým, že je dôležité, aby mala EPA právomoc nad zákonom o čistej vode – Kontrola znečistenia vstupujúceho do našich vôd a obmedzenie ničenia alebo fyzického poškodenia jazier, riek, mokradí, potokov a iných vodných tokov.
  • Sackett v. Po krátkom opise Agentúry na ochranu životného prostredia, 75 % dospelých podporuje ochranu väčšieho množstva vody a mokradí podľa zákona o čistej vode.
  • 89 % dospelých by sa obávalo, keby znečisťovatelia už neuspokojovali potreby vody pred pridaním odpadu do potokov alebo mokradí. A 88 % by sa obávalo, ak by sa v niektorých prípadoch zrušila požiadavka povolenia na trvalú fyzickú zmenu vodného útvaru.
  • Dospelí uprednostňujú vyššie bezpečnostné normy pre vodu Úniky z tovární a priemyselných procesov (69 %), komunálna pitná voda (68 %) a pitná voda v ich komunite (67 %).
READ  Uhorčík dostal vlastnú pieseň. Je to chyba jedného z „banditov“ - Z obrazovky a za ňou - Koktejl

O nadácii Walton Family Foundation
Nadácia Walton Family Foundation je vo svojej podstate rodinnou nadáciou. Tri generácie potomkov našich zakladateľov, Sam a Helen Waltonovci, a ich manželia, spolupracujú na vedení nadácie a vytvárajú príležitosti pre ľudí a komunity. Pracujeme v troch oblastiach: zlepšenie vzdelávania K-12, ochrana riek a oceánov a komunít, ktoré podporujú, a investovanie v našom vlastnom regióne. Severozápadný Arkansas a delta Arkansas-Mississippi. Ak chcete vedieť viac, navštívte waltonfamilyfoundation.org A sledujte nás Facebook, Twitter A Instagram.

Zdroj Walton Family Foundation

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close