Technológie

Cloudové streamovanie PS Plus Premium nepodporuje hry PS5

Jedna z ponúk o PS Plus Premium Má schopnosť ponúkať cloudové streamované hry na PS5, PS4 alebo dokonca PC v hostiteľských krajinách. To znamená, že si nemusíte sťahovať žiadny softvér a aj napriek upozorneniam ako nízka kvalita obrazu a prílišné spoliehanie sa na kvalitu vášho internetového pripojenia môžete okamžite ísť dovnútra.

Ale môžete robiť PS4, PS3, PSP, PS2 a streamovať Dokonca Hry PS1 s prémiou PS Plus nebudú podporovať hry PS5. To je to, čo to znamená Všetky hry PS Plus Ako napr Návrat, ktorý je exkluzívny pre PS5, je k dispozícii iba na stiahnutie. To isté platí pre medzigeneračné publikácie Marvel’s Spider-Man: Miles MoralsMôžete si stiahnuť PS5 A Verzie PS4 však Iba Streamujte verziu PS4.

Dôvodom je skutočnosť, že cloudová streamovacia infraštruktúra Sony je zabudovaná do hardvéru PS4 a PS3, takže je potrebné ju upgradovať, aby podporovala hardvér PS5. Úprimne povedané, nevieme, aké veľké publikum má streamovanie hier, ale toto je ďalšie varovanie pre PS Plus Premium, ktoré dodáva celej ponuke trochu mätúce vibrácie. Stojí za to pripomenúť, že hry PS5 môžu Iba Dá sa stiahnuť, PS3 hry sú možné Iba Bude sa streamovať.

Sony tvrdí, že „streamingový prístup k určitým témam vrátane klasických hier sa uskutoční po spustení plánu PS Plus Premium“ a že „dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od témy“.

READ  Všetko je odhalené vo vitríne Capcom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close