Technológie

Čo hráš tento víkend? (14. januára)

Jim Norman, štábny spisovateľ

Tento týždeň som začal hrať túto malú hru Super Metroid (Možno ste o tom počuli) v knižnici NSO SNES. Mal som v úmysle hrať len pár minút, ale hľa, o dva dni neskôr som sa mal stretnúť s Ridleym. Nikdy predtým som neporazil žiadnu hru, takže v tomto bode je to pre mňa všetko nové a musím povedať (hot tag alert), že je to pravda, v skutočnosti dobre

Ak to stihnem dokončiť, s najväčšou pravdepodobnosťou budem pokračovať The Last of Us remastered. Ešte raz, toto hrám prvýkrát Neslýchaný malý nezávislý titulA chcel som aspoň získať nejaký herný čas pred začiatkom série.

Kate Gray, spisovateľka

Tento víkend stále sledujem hru svojho partnera Vonkajšie lesyStále zdokonaľujem zábery hlavy MGSVa objavil som neuveriteľné Stocklands na Steam Tech. Bohužiaľ to znamená, že môj Switch na chvíľu spí – hoci som práve skončil (veľmi odporúčam) Beacon Pines A Južne od kruhu, pričom obe sú na prepínači. Nabitý víkend!

Alana Hacks, spisovateľka

Tento rok som už porazil dva zápasy, čo nie je zlé! Jasné, začal som minulý rok, ale pst. Ďalšie na mojom zozname, ktoré som mal riešiť, bolo niečo, čo som chcel hrať ObdobiaDisco Elysium: The Final Cut. Dostal som fyzickú kópiu na Switch za naozaj dobrý obchod a nemohol som si to nechať ujsť a som naozaj nadšený, keď zistím, o čom je ten humbuk.

Pár drobností zažonglujem aj na boku – vrátim sa pieseň duchov A zapojiť sa do niektorých Final Fantasy XIV Predtým, než na chvíľu vysadím svojho kamaráta – ale väčšinou som spokojný s knihou alebo sa chystám dobehnúť nejaké AGDQ behy. Neónová biela, Celeste, Okarína časuA Módna polícia. Sľubujem posledný Reálny Videohra.

READ  Slovensko reviduje národný plán obnovy z dôvodu zmenených podmienok - EURACTIV.com

Ollie Reynolds, štábny spisovateľ

Tento víkend sa nebudem moc hrať, keďže v sobotu má moja dcéra prvé narodeniny, takže všetka moja pozornosť bude na nej! Hráme veľa Peekaboo, Toto malé prasiatkoA čas na bruchoAle možno nie hry Switch… každopádne ešte nie.

V nedeľu sa však vrhnem na Vengeful Guardian: Moonrider a dám mu pár hier. Je to pekná, krátka skúsenosť, takže som si istý, že tu a tam dokážem vtesnať niekoľko 10-minútových sedení!

Gonzalo Lopes, kritik

Austin Voigt, prispievajúci spisovateľ

V poslednej dobe mám trochu nostalgiu za niektorými klasikami Pokémon Hry po zaujímavých skúsenostiach Scarlet and Violet. Chýbal mi čas rozkvetu Game Freak, keď vyrábal čisté, podrobné a dobre premyslené hry – a to ma viedlo k tomu, aby som vytiahol niektoré z mojich obľúbených: Pokémon žltý (Ďakujem, Sion, že si mi pomohol nájsť dobrý obchod v príručke!) Crystal, Emerald, Alfa zafír, SoulstriebroA čierna – vymenovať zopár. Tie hry majú pre mňa svoje čaro aj dnes. Dôrazne odporúčame vrátiť sa do archívov Pokémonov, najmä ak ste boli trochu sklamaní nedávnymi položkami v sérii. Klasiku teraz oceníte ešte viac.


Dúfame, že sa vám čítanie páčilo! Pridajte svoju obľúbenú hru do ankety nižšie a komentujte svoje herné plány na víkend!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close