Čo kričal Declan Rice na manažéra Slovenska po tom, čo Anglicko vyhralo Euro 2024 | futbal

Declana Ricea presadil hlavný tréner Slovenska Francesco Calzona (ITV).

Declan Rice nazval hlavného trénera Slovenska Francesca Calzonu „plešatým c***om“ po poslednom nedeľňajšom víťazstve Anglicka na Euro 2024.

Zverenci Garetha Southgatea boli na pokraji prehry 1:0 so Slovenskom, kým Jude Bellingham v 94. minúte po zranení vyrovnal, aby sa vyhol veľkej prehre.

Harry Kane posunul Anglicko do vedenia v prvej minúte predĺženia, aby zabezpečil výhru 2:1 pre Three Lions, ktorí sa teraz 6. júla predstavia vo štvrťfinále Euro 2024 so Švajčiarskom.

Rice sa medzitým po odpískaní riadneho hracieho času prudko pohádal s Calzonom.

Po priblížení sa k rozhodcovi Umudovi Mellorovi Calzona strčil Ricea do hrude a potom pokračoval v rozhovore s tureckým funkcionárom.

Rice nahnevane odpovedal na Calzonu predtým, ako anglický útočník Ivan Toney a brankár Aaron Ramsdale stiahli stredopoliara Arsenalu zo súboja.

hovorí Mail OnlineExpertný čitateľ Jeremy Freeman prezradil, že Rhys povedal Caljonovi: 'Drž hubu, ty f***, hej, drž hubu, ty plešatý ***.'

Keď sa ho Calzona spýtali na incident týkajúci sa Ricea, povedal: „Rice by mal ísť k rozhodcom a rozlúčiť sa.

„Musel som hovoriť s rozhodcami a on stále hovoril. Potom sa ospravedlnil a bolo to.“

GELSENKIRCHEN, NEMECKO – 30. JÚNA: Angličania Jude Bellingham (10) a Declan Rice (4) oslavujú víťazstvo na konci osemfinále futbalového zápasu UEFA Euro 2024 medzi Anglickom a Slovenskom v Arena AufSchalke v Gelsenkirchene 30. júna 2024. (Emin Sanzar /Foto od Anatoly cez Getty Images)

Anglicko sa stretne so Švajčiarskom vo štvrťfinále Euro 2024 6. júla (Getty)

Anglicko vs Nemecko, Španielsko, Portugalsko, Slovinsko, Francúzsko či Belgicko

Po zápase Calzona tiež prezradil, že nebol spokojný s rozhodcom za to, že nedokázal potrestať plytvanie časom Anglicka v záverečných fázach predĺženia.

„Mali sme byť agresívnejší pri označovaní ľudí, ale tak sa veci diali a ja to akceptujem,“ povedal Calzona.

„Nesúhlasím s tým, aby sa ich brankár na minútu zastavil [Jordan Pickford] Totálna strata času.

„Nepáči sa mi rozhodca, vôbec sa mi to nepáči. Nepáči sa mi, ako sa správajú traja funkcionári, vždy prídu na našu lavičku, druhú lavičku ignorujú, veľmi si to nevážim.“ , ale nie preto sme prehrali.

„Som hrdý na svoj tím. Ak sme sa celý čas veľmi sústredili, zhodnotím to zajtra, keď si pozriem zápas, ale musím zablahoželať všetkým mojim hráčom.

„Jediná vec, ktorú som neocenil, bol spôsob, akým Anglicko blokovalo, strácalo čas a nebolo potrestané.“

Pre viac takýchto noviniek sledujte našu športovú stránku.

Sledujte Metro Sport pre najnovšie správy Facebook, Twitter A Instagram.

VIAC: Gareth Southgate reaguje na kritiku po ľavom obrancovi Bugayo Saga pre Anglicko

VIAC: Španielsky manažér odhaľuje svojich favoritov na Euro 2024 pred štvrťfinále v Nemecku

VIAC: Jude Bellingham vysvetľuje röntgenové gesto po tom, čo Anglicko porazilo Slovensko na Euro 2024