Zábava

Čo prezradili 3 nenápadné doplnky? Meghan postupne objavuje svoj luxusný domov

Stále viac ich vidia v očiach verejnosti priamo vo svojich domovoch.

Po krátkej zastávke v Kanade Harry a Meghan konečne našli svoj nový domov v Los Angeles. Aj keď o svojich domovoch zo začiatku tajili veľké tajomstvá, teraz sa im po niekoľkých videohovoroch a rozhovoroch podarilo odhaliť niekoľko tajomstiev svojho nového domova.

Zvolili prírodný štýl

Podľa amerických médií mal nový dom princa Harryho a Meghan Markle stáť 13 miliónov eur. Rodina sa tam presťahovala presne na začiatku koronovej krízy, odkedy tam dobrovoľne zostali v izolácii.

Keď sa situácia začala zmierňovať, obaja sa pomaly začali častejšie objavovať v médiách. Zúčastnili sa niekoľkých online konferencií a na jeden pohovor pozvali filmový štáb.

Meghan Markle, princ Harry

Fotogaléria

Meghan Markle, princ Harry

Zdroj: Profimedia

Práve tieto vystúpenia odhalili aj niekoľko zaujímavých detailov z ich nového domova.

Naposledy sa Meghan Markle na verejnosti objavila na virtuálnom summite a ponúkla výhľad z jej obývačky. Fanúšikovia páru videli, že sa manželia rozhodli pre prírodný štýl zariadenia.

Meghan Markle

Fotogaléria

Meghan Markle

Zdroj: Profimedia

Dominujú v nej zemité farby, nechýbajú krikľavé výrazné prvky a všetko zjednotila zeleň v podobe izbových rastlín a kvetov.

Tristoeurove obrazy

Meghan si potrpí na štýl doplnkov a už pri zariaďovaní svojho prvého domova hľadala jedinečné detaily, ktoré oživia interiér. Tentokrát našla na stene zaujímavý kúsok v podobe luxusných obrazov.

Ide o obrázky vtáčích hniezd, z ktorých jeden bude stáť viac ako tristo eur. V miestnosti nechýbalo niekoľko zjemňujúcich detailov ako vankúše a prikrývky, ktoré dodávajú priestoru pocit domova.

Kontrast sivej a bielej

Pri hľadaní vhodných farieb zostali Harry a Meghan opäť verní decentným kombináciám. Namiesto experimentovania ho dali do dvoch hlavných farieb. V ich obývacej izbe preto dominujú odtiene sivej a bielej.

READ  Slovenský folklórny súbor oslavuje 50 rokov

Príjemne presvetlili túto izbu a dali jej moderný ráz. Meghan preto počas online konferencie nenechala nič na náhodu.

Meghan Markle

Fotogaléria

Meghan Markle

Zdroj: Profimedia

Pred kameru sa postavila v jednoduchej bielo-modrej pruhovanej blúzke s nápisom With Nothing Underneath, ktorá sa predáva za 80 eur. V tomto interiéri príjemne vynikla a vojvodkyňa perfektne sedela.

Má rada priemyselné vybavenie

Meghan Markle v rozhovore s Ellen McGirt prezradila, aký štýl zarábania sa jej páči. Aj keď je obývacia izba zariadená pomerne elegantným a luxusným nábytkom, vo zvyšku domu to asi bude vyzerať inak.

Vojvodkyňa povedala, že sa jej veľmi páčili priemyselné prvky. Z tohto dôvodu by rada tento štýl preniesla do ich nového domova. Okrem tradičnej elegancie pravdepodobne vyskúšajú aj také originálne prvky.

Čo prezradila dekorácia na komode?

Pozorným očiam fanúšikov tohto páru neuniklo príslušenstvo, ktoré umiestnili na jednu zo komôd. Tam pútala pozornosť jednoduchá modrá váza s oranžovými a ružovými kvetmi.

Meghan Markle

Fotogaléria

Meghan Markle

Zdroj: Profimedia

Meghan sa v minulosti netajila tým, že je milovníčkou kvetov a trpela tým, aby mala doma vždy sviežu kyticu. Hneď vedľa nich je veľká biela vonná sviečka. Toto je populárny prvok, ktorý dodáva priestoru domácku atmosféru. Na okraji komody boli tri knihy.

Medzi nimi sa dozvedeli zaujímavú sériu príbehov o obyvateľoch New Yorku.

Vzdelanie, príroda a útulný domov. Prezradili to tieto 3 dôležité doplnky, ktoré presne charakterizujú štýl Harryho a Meghan.

Plavecký bazén, obrovský pozemok a súkromné ​​wellness

Nový domov obľúbenej rodiny sa nachádza v časti zvanej Montecito. Táto štvrť v Los Angeles je veľmi obľúbená u celebrít. Oprah Winfrey a ďalšia známa moderátorka Ellen DeGeneres žijú v bezprostrednej blízkosti dvojice.

READ  Sagan sa 2 týždne pred olympijskými cestnými pretekami podrobil operácii

Ich dom sa vyznačuje obrovským pozemkom s parkom a záhradou. Vedľa domu je súkromná vínna pivnica a majú garáže pre päť automobilov. V samotnom dome majú fitnescentrum, bazén, ale aj súkromné ​​wellness.

Dom Meghan Markle a princa Harryho

Fotogaléria

Dom Meghan Markle a princa Harryho

Zdroj: Profimedia

Okrem súkromných izieb je k dispozícii veľká herňa a súkromné ​​divadlo. Dvojica si tak dopriala poriadnu dávku luxusu a získala tak exkluzívnejší domov, aký mali v Anglicku.

Mama Meghana je šéfkou spoločnosti pre dôchodkové zabezpečenie

Zaujímavé informácie pochádzali aj zo súkromia Meghaninej matky Dorie Raglandovej. Prvé informácie hovorili o tom, že do USA sa prišla postarať iba o vnuka Archieho.

Meghan Markle s mamou Dorie Ragland

Fotogaléria

Meghan Markle s mamou Dorie Ragland

Zdroj: TASR

Novinárom sa ale podarilo zistiť, že jej meno sa objavuje aj v spoločnosti, ktorá sa špecializuje na starostlivosť o dôchodcov. Doria dokonca zastáva pozíciu riaditeľa. Okrem pomoci svojej dcére tiež naplno rozbehla svoju kariéru a nezačína si plniť svoje veľké sny.

Princ Harry, Meghan Markle

Diva.sk

Harry sa už cíti ako Američan, vystupoval s Meghan: Sotva by ste ju poznali!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close