hospodárstvo

Čo urobil minister de Kollár so škandálmi riaditeľstva? Spomína slovo „zázrak“

Ministerstvo dopravy má na starosti veľké investície. Nadchádzajúca hospodárska kríza by však mala mať vplyv aj na toto odvetvie.

Postavili pri Žiline diaľnicu za vyše 400 miliónov eur, ktorým chýbalo nielen pokračovanie na východ, ale nemali ani prívod, aby sa dostali k vodičom.

Rozostavaný bratislavský obchvat už čelil toľkým škandálom, že by to stačilo na knihu.

Vytúžený Višňové tunel – opäť pri Žiline – natoľko prevzal, že je v prevádzke asi rok a pol, a existuje riziko, že ho nemôžeme splácať z Eurofunds.

Po operácii kandidátov Smeru-SD a Mosta-Híd pretrvávali problémy v oblasti dopravy, čo môže viesť k infarktu (okrem uvedených je tu aj poburujúci mýtny systém alebo spôsob) oneskoreného železa na priehrade Nosice).

A čo kandidát Boris Kollár (Sme rodina) ako minister dopravy – Andrej Doležal?

Asi dva mesiace dostal slovo „zázrak“ – audit.

#SpajaNasZodpovednost

Prebiehajúca pandémia môže tiež ohroziť posledné nezávislé médiá, ktoré nemajú zamknutý obsah. Medzi ne patrí Aktuality.sk. Overené informácie vám prinášame na minútu, takmer nepretržite 7 dní v týždni. Náš obsah je k dispozícii zadarmo pre každého z vás. Súčasné ekonomické spomalenie spôsobilo masívny pokles príjmov z mediálnej reklamy, čo veľmi vážne zasiahlo aj Aktuality.sk. Dnes viac ako kedykoľvek predtým potrebujeme vašu podporu – čitatelia. Ďakujeme Vám! #SpajaNasZodpovednost

Už máte účet? prihlásiť sa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close