šport

Coleman sa chystá súťažiť na otvorených majstrovstvách USA juniorov

Durham – Ako sa pomaly blíži jeseň, Duke je v ženskom tenise novinkou Ellie Colemanová Na amerických juniorských otvorených majstrovstvách 2021 má Flushing naplánované súťaženie v Národnom tenisovom centre USDA Billy Jean Kinga v New Yorku, a to od pondelka 6. septembra do soboty 11. septembra.

Coleman sa kvalifikoval priamo do štvrtej divízie a bude hrať proti slovenskej Biance Behulovej. Títo dvaja sa predtým stretli dvakrát, každý proti sebe. Ak chce Coleman vyhrať, postúpi do 2. kola proti 15. gréckemu nasadenému Michaelovi Luckymu, ktorý v prvom kole vyhral tašku.

Nie je to prvýkrát, čo Coleman získal divokú kartu na tomto podujatí, keď v prvom kole klesol na 3: 6, 6: 3, 3: 6 v troch setoch na tretieho nasadeného juhokórejského Park Soo-hyuna. Coleman sa však tento rok dokázal kvalifikovať priamo bez divokej karty a vstúpil do podujatia ako 41. najmladší a siedmy najvyššie nasadený Američan v tomto odvetví.

Coleman sa chystá pripojiť k novým nováčikom Emma Jacksonová A prestup absolventa Elisa Omiro Nováčikovia v zozname Modrého diabla 2021-22.

Ak chcete získať ďalšie informácie o ženskom tenise Duke, vyhľadajte „https://goduke.com/news/2021/9/5/DukeWTEN“ a sledujte Modrých diablov na Twitteri, Facebooku a Instagrame.

#Dobrý týždeň

READ  Narodeniny fiaska Exfarmar Hrmovej: Skoro sa vrátila!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close