Combos bojuje s Wendy v otvorenom semifinále

MILLERON-LEE-CAPTIF, 8. Október, 2021

Norbert Combos Dostal sa do druhého semifinále sezóny na 66 640 Wendy je otvorená Koná sa vo Ventespace Aréne v M ல llern-le-Captif, Francúzsko. Svetová 115 -ka naposledy mobilizovaná zo Slovenska Dennis Novak Rakúsko 4-6, 6-3, 6-2 Piatkový večer.

Combos, ktorý na začiatku mája vstúpil do finálovej štvorky v Prahe, zahodil 17 es a získal 75 percent prvých bodov za službu, aby si zaistil víťazstvo za hodinu a 32 minút.

„Pretože je tenis ťažkým súperom, hovorím skutočne o úspechu.“ Combos povedal. Naposledy som prehral, ​​keď sme hrali proti sebe. Je to skvelý hráč. Cítil som sa lepšie. Prehral som prvý set, ale nikdy som nestratil sebavedomie a koncentráciu. Snažil som sa, ako som mohol, a dnes som dobre slúžil a svoju hru si užívam.

Semeno č. 8 zaberá ďalšie Chlapec ruženec. 23-ročný Nemec sa predstaví vo svojom prvom semifinále na úrovni Challengeru po tvrdom boji proti 6. nasadenému 6-7 (3), 6-3, 7-6 (4). Pierre-Hughes Herbert O dve hodiny a dve minúty neskôr z Francúzska.

V druhom aktívnom, druhom semene Giri Wesley Profitoval z dôchodku Ráno podložky Z Nemecka. Moreng bol nútený prestať hrať pre zranenie, keď Česká republika viedla v úvodnom sete svetovej jednotky č. 84 4: 1.

„Samozrejme, som trochu sklamaný z podložiek a jeho zranenia.“ Povedal Wesley. „O súťaži nie je veľa čo povedať. Zo začiatku mu nebolo dobre. Bolo to zrejmé. Hrať proti zranenému chlapcovi nie je jednoduché. Snažil som sa hrať svoju hru, bohužiaľ sa zápas skončil týmto spôsobom, ale som šťastný, že som v semifinále.

Wesley bude najbližšie čeliť talianskemu hráčovi a nasadenému tímu číslo 4 Andreas Seppi, Ktorý bojoval proti Francúzom Quentin Hollis 2-6, 7-6 (6), 6-3. Stretnutie trvalo jednu hodinu a 52 minút.