šport

Corda sa zameriava, keď porazil Tsongu v Montpellier

Washington, 23. februára 2021 (Michael Dickens)

Po dokončení Austrálske otvorené kolo„Prvý major sezóny, ATP sa tento týždeň rozšírila na tri kontinenty: Európu, Áziu a Južnú Ameriku – s konkurenciou Montpellier vo Francúzsku; Singapur a Cகோ rdoba, Argentína.

V pondelok sa v hre predstaví NextGen ATP, 92. vychádzajúca hviezda Sebastian Corda Amerika postúpila do druhého kola Južne od Francúzska Doterajšieho šampióna zdolali 6: 4, 6: 2 Joe-Wilfried Tsonga.

Dvadsaťročný Corda zasiahol päť AC a získal 83 percent svojich služobných bodov (38 zo 46) proti 66. Tsongovi, ktorý sa vrátil po zranení chrbta, ktoré ho za posledných 13 mesiacov odstavilo na Australian Open 2020, v r. toľko očakávaný zápas prvého kola. Corda zachránil dva body z brejku, ktorým čelil, a premenil tri zo svojich šiestich šancí proti Francúzovi.

“Je to určite zvláštne.” [to play Tsonga]; Vyrastal som a celý život som ho sledoval. “ Corda uviedol počas súdneho rozhovoru po svojom víťazstve. “Je mi cťou, že mám možnosť hrať proti nemu. Dúfam, že môže byť zdravý a hrať tenis …”

„Snažil som sa sústrediť a postarať sa o svoju stranu kurtu. Vedel som, že za 14 mesiacov nehral tenis. [or so], Takže určite to pre neho nie je ľahké. Som veľmi spokojný s tým, ako som hral. „

Medzi ďalších víťazov prvého kola v Montpellier patria 6. nasadení Yuko Humbert Francúzsko porazilo 93. miesto Norbert Combos Zo Slovenska 6-3, 7-6 (3); A semeno č Lorenzo Sonego Taliansko obsadilo Francúza na 162. mieste Hugo Gaston, 6-3, 6-7 (7), 6-1. Veľkej Británie Andy Murray, 121. osoba, ktorá prijme divokú kartu na turnaji ATP 250 Indoor Hardcourt, bude čeliť 83. miestu Egor Kerasimov Bielorusko v utorok večer.

READ  Izrael vo finálovom zápase porazil našu skupinu Škótsko: Česi postupujú do A-divízie

Singapur V Singapure semeno číslo 5 Yoshihito Nishioka Počet Japonska postúpil nad 178 Michael Mmo V USA 6-2, 3-6, 6-3, 7. semeno Lloyd Harris Spadla divoká karta na 423. mieste v Južnej Afrike Adrian Andrew Bulharsko 1 – 6, 6 – 3, 6 – 4 v rámci tejto hardcore udalosti.

Červená hlina v Cordobe, č. 128 Jozef Kovalik Slovensko a divoká karta na 1 165. mieste Nicholas Jorry Čile, ktoré odohralo prvý zápas ATP Main Draw od pozastavenia dopingu, postúpilo do druhého kola, zatiaľ čo štyri remízy vyplnili hlavný ťah. Svet č. 9 Diego Schwartzman Medzi prvým nasadeným v súťaži a 112. miestom čaká v utorok na víťaza Hugo Tellian Bolívia a č. 87 Marco Cechinado Taliansko.

Gratulujeme šampiónom

Z WTA Insider

Všetko najlepšie k 49. narodeninám, Michael Chang

Čo povedali

Naomi Osaka Aký je jeho konečný tenisový cieľ:

“Bude to veľmi odlišné, ale budem hrať ešte dlho, aby som hral dievča, o ktorom som kedysi povedal, že bolo jej obľúbeným hráčom. Je to ako to najlepšie, čo sa mi môže stať.”

Novak Djokovič Čo ho motivuje k lepšiemu pochopeniu:

“Roger a Rafa ma povzbudzujú.” Myslím, že pôjdem, kým nepôjdu. V istom zmysle sú to preteky [of] Kto tenis hrá najviac, myslím, že kto vyhráva najviac. Je to medzi nami konkurencia vo všetkých oblastiach. Ale myslím si, že to je dôvod, prečo sme tým, kým sme – pretože sa navzájom riadime, navzájom sa povzbudzujeme, navzájom sa tlačíme na maximum. “

Čo píšu

Duminy Karayol, reportér tenisu Obranca Šampiónka Australian Open Naomi Osaka píše v Londýne o tom, ako sa snaží o dominanciu všetkých dvorcov, aby naplnila svoj potenciál.

Čo podcasting robia

Zdieľajú na sociálnych sieťach

Novak Djokovič / Väzba, ktorá sa nikdy nezlomila

Ellis Mertens / Poklad okamihov

Pózujte s Naomi Osaka / Daphne

Jessica Begula / Vďaka Australian Open

Jedna z najlepších scén v podaní Mark Betsy / Tennis

Lucas Paul / Na spiatočnej ceste

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close