CPU Travaclia je na čele otvorenej rady quarterbackov

CPU / Starberg, 30. september 2021

Špičkové osivo Stefano Travaglia Vedie štvrťfinále z Talianska CPU otvorený, ATP Challenger 80 zápasov organizovaných tenisovým klubom Pamira v CPU, Rumunsko. Svetová číslica 97 nepustila vo svojom úvodnom zápase proti Čechom ani set Lucas Rosol Solídny výkon predviedol aj počas víťazstva v druhom kole v ruskej kvalifikácii Yan Bondarevskiy.

Travaglia zachránil všetkých päť brejkbalov, ktorým čelil, a vyhral 6-3, 6-2 zo štyroch vlastných šancí na brejkbal za hodinu a sedem minút.

Dvadsaťdeväťročný rodák z Ascoli sa teší na svoj piaty pohár Challenger Career Cup tento týždeň, prvú súťaž od roku 2019. Zdeněk Kolár Z Českej republiky absolvoval miestnu kvalifikáciu a svetový beh 2021 Stephen Palosi, 7-5, 7-5 po dvoch hodinách a siedmich minútach.

Jeffrey Blancanox Osivo č. 4 prešlo z Francúzska Tamir Jumhoor Bosna a Hercegovina 6-2, 4-6, 6-2 za hodinu a 52 minút Sumit Nagal V záverečných ôsmich fázach. 8. nasadený z Indie získal českú mládež Jiří Leheka 7-5, 6-3 za hodinu a 26 minút.

Molkan sa stretne s Kolkinakisom

V dolnej polovici žrebovania Alex Molkon Slovensko sa zhromaždilo zo sady na riešenie Wit Cobriva 1-6, 6-0, 6-4 z Českej republiky. 3 44 820 3. nasadený antukový turnaj získal 56 percent z celkového počtu bodov, ktoré existovali po hodine a 42 minútach.

7. úroveň Austrálčan po Molcanovi தனசி கொக்கினகீஸ், Kto uľahčoval minulosť Ergy Kirkin Turecko 6-1, 6-1 za 79 minút.

Taliansky Franco Agamemnon Ft Vitaly Sachco Proti dvojici č. 6 v dvojhodinovej a 13-minútovej bitke 7-6 (4), 7-5 z Ukrajiny Mark-Andrea Heisler Zo Švajčiarska. Druhé miesto v halovej súťaži v tvrdom kurte v Peeli minulý týždeň vyhralo kvalifikáciu Yshai Oliel Izrael 6-4, 6-1. Stretnutie trvalo jeden a pol hodiny.

READ  Eastbourne Tennis: Radosť z Devonshire je späť - aj na chvíľu