Crixpur, Otte Reich Brock, otvorené finále

PRAHA / STARNBERG, 8. mája 2021

Neviditeľní hráči Oscar Otte A Dalon Crixpur Dvojhra si v nedeľu zmeria sily vo finále I.CLTK PRAHA OTVORENÁ 2021 BON MONETA MONEYBANK, 8 44 820 antukových zápasov uskutočnených v I. Českom trávniku-tenisovom klube Praha, hlavnom meste Českej republiky.

Griggspur sa umiestnil na 89. mieste a na prvom mieste na svete Norbert Combos Slovensko 7-6 (5), 6-3. Dvadsaťštyriročný rodák z Holandska využil tri zo svojich štyroch brejkových šancí na víťazstvo za jednu hodinu a 48 minút.

Predošlý deň 21-ročný Čech zastavil vstup na divokú kartu, ktorý spustil Otto Michal Vyrbensky, Vyhrali 6-3, 6-3. Dvadsaťsedemročný Nemec poslal tri esá, prekonal 83 percent svojich prvých servisných bodov a o hodinu a 25 minút postúpil ďalej.

Obaja hráči sa snažia o tretí titul v kariére v kategórii Challenger. Otte oslávil svoje posledné víťazstvo vlani vo francúzskom Aix-en-Provence. Greekspur zdvihol svoju poslednú trofej na turnaji Srspka Open v roku 2019 v Pos Luca v Bosne a Hercegovine. Otte vyhral predchádzajúce tri stretnutia s Holanďanmi.

Polmans / Stakowski zachytáva titulné stránky v Českej republike

Iné aktívne, Mark Bolmans Austrália a Sergej Stakovskij Získal titul vo štvorhre z Ukrajiny. Obaja porazili nasadené číslo 3 Ivan A Matej Sabanov 6-3, 6-4 z Chorvátska vo finále. Stretnutie trvalo 69 minút.

Polmans a Stakovsky získali po víťazstve v Ostrave minulý týždeň svoj druhý tímový titul za sebou. Šampióni rozdelia cenu na 2 670 prize money a získajú 80 bodov ATP v štvorhre.

READ  Bol si bezcitný. A s potešením môžete povedať, že sme mali smolu - Denník N