Zábava

Cyrielle Raingou Prídem za tebou vyhral prvý mníchovský film!

– Mentorský a rezidenčný program bol ukončený počas Filmfest München, kde Reinko získal novovytvorenú cenu Kirch Foundation v hodnote 5 000 EUR.

Úspešný filmár Cyril Raingo (© Munich Film Up!)

Po ôsmich mesiacoch od rozbaľovania prvé vydanie Mníchovský film Up! (MFU), mentorský a rezidenčný program pre absolventov filmových škôl, sa koncom prvého týždňa končí. Filmový festival Munchan (24. – 25. júna). Po spustení v novembri minulého roka bola iniciatíva na čele s HFF München Pop Up Film Residency V spolupráci s tímom ako exkluzívnym kreatívnym partnerom Filmová škola v Mníchove A Filmfest München je navrhnutý tak, aby podporil až šesť filmárov z celého sveta, či už sú to študenti alebo čerstvo po filmovej škole (pozri novinky).

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Spolurežiséri Munich Film Up!, Matúš Tarras A Elena Diesbachová, navrhol učebný plán a poskytol individuálny program, ktorý spĺňal špecifické potreby každého účastníka. Každý filmár bol mentorovaný mentormi z odvetvia počas ich rezidencie v pop-up filmoch, vrátane filmárov. Teodora Ana Mihai, Marcelo Martinez A Daniel Borgman; Skriptoví konzultanti Ajman El Amir, Nadja Dumouchel A Matúš Tabonier; a producentov Katja Adomit, Sebastian Pena Escobar A Ada Solomonová. Požiadali o radu aj manažérov z mníchovského a nemeckého filmového priemyslu Melissa Byronová, Fabian Halbig, Dasilo Hallbauer, Filip Kreuzer, Rímske mlieko, Silvana Santa Maria A Cosima von Spreedy.

Na Deň mladých talentov (24. júna) počas konferencie Biergarten v priemyselnom centre Filmfestu sa šesť účastníkov mníchovského Film Up! predstavili svoje projekty festivalovému publiku v Americkom dome v Mníchove. Porotu tvoria francúzski výrobcovia Celine Dornier Od rakúskeho výrobcu Logical Pictures Alexander Kler a libanonský výrobca Miriam Chasinová (Costa Brava, Libanon [+see also:
film review
trailer
film profile
]
), Cenu nadácie Kirch, ktorá zahŕňa finančnú odmenu 5 000 eur. Serial Raingos idem si pre teba. Projekt, ktorý je v počiatočnom štádiu vývoja, bol prvýkrát predstavený priemyslu.

READ  Ako vidieť všetko, čo potrebujete vedieť o Euro 2020 a európskych súťažiach

idem si pre teba Zameriava sa na Chartúmi, mladú matku, ktorá vždy nosí hidžáb a napodiv jazdí na motocykli Babar v Saheli, aby obchodovala s teroristami z Boko Haram. Po odhalení je prekliata a vykázaná z jej dediny. Tak sa začína cesta za jej dieťaťom.

Druhé vydanie mníchovského Film Up! Bude čoskoro spustený a Výzva na podávanie žiadostí Otvorí sa v júli. Termín je stanovený na 5. septembra. Kirch Foundation podporí aj druhé vydanie, ktoré bude prebiehať od novembra do júna 2023.

Mníchovský film Up! Elena Diesbach, spolurežisérka povedala: „Je pre nás veľmi dôležité, že MFU ponúka individuálny, trojtýždňový pobyt v rôznych krajinách, stretnutia a pobyty v Mníchove na filmových festivaloch – na začiatku a na konci programu. Rezidenčné pobyty rozširujú obzory účastníkov a majú pozitívny vplyv na príbehy, zatiaľ čo pobyt v Mníchove podporuje vytváranie sietí v rámci skupiny a s filmovým priemyslom v ranej fáze projektu.

Účastníci prvého ročníka mníchovského Film Up! boli nasledovné:

Lana BragerTmavá hlava (Slovinsko)
Filmová škola: AGRFT Ľubľana

Erec BrehmerĽahkosť a hmotnosť (Nemecko)
Filmová škola: HFF Mníchov

Anastasia KrupaSezóna samovrážd žien (Ukrajina)
Filmová škola: Kyjevská univerzita Karpenka-Garyho

Loic HobieMilovník kryptomien (Švajčiarsko/Francúzsko)
Filmová škola: Ecole de la Cité

Serial Raingosom CO môj Bože FAlebo You (Kamerun)
Filmová škola: Doc Nomad’s Master

Pratik TagarePolnočné jedlo (India)
Filmová škola: Satyajit Ray Film and Television Institute (SRFTI)

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close