športové

Dajte si pozor na ostreľovačov Son! Jeho zručnosti ocenila aj juhokórejská armáda

dnes 20:30
|

Juhokórejský futbalový útočník Son Heung-min anglického klubu Tottenham Hotspur už dokončil tri týždne základnej vojenskej služby.

Prečítajte si tiež

FOTO: Slzný plyn, streľba a dlhé prechádzky. Vlaky Tottenham Star na …

Za strelecké schopnosti a celkovú obratnosť bol odmenený pri záverečnom ceremoniáli námorného výcvikového tábora na ostrove Jiju. Napriek zákazu prístupu verejnosti k oslavám kvôli kontrolným opatreniam proti koronavírusom ho sledovali prinajmenšom z diaľky desiatky fanúšikov tohto svetoznámeho 27-ročného krídla.

„Syn bol jedným z piatich stážistov, najmä čo sa týka presnosti streľby. Ak si niekto myslel, že má ústupky pod svojím menom, nie je to pravda. Všetky kurzy boli vyskúšané prísne a spravodlivo, a jeho dôstojníci tvrdia, že futbalista absolvoval dosť. “ uviedol anonymný dôstojník námorného zboru Kórejskej republiky pre Jonhapa.

Jeho Heung-min má na sebe dres Tottenham od roku 2015 a pre tento londýnsky klub získal 51 gólov v 151 hrách. V roku 2018 bol súčasťou víťazného tímu Kórejskej republiky na ázijských hrách. Jeho návrat do Anglicka sa očakáva koncom tohto mesiaca.

Podľa predbežných informácií sa pozastavenie premieckej ligy mohlo obnoviť 8. júna bez účasti divákov na zápasoch. Tottenham je v súčasnosti na ôsmom mieste v rebríčku. Son má zatiaľ túto sezónu deväť gólov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close