Technológie

Ďalší pár lacných slúchadiel Sony bude údajne stáť 120 dolárov, keď prídu tento mesiac

Pripravované slúchadlá WF-C700N od Sony unikli vďaka Best Buy. V zozname Skutočné bezdrôtové slúchadlá sa začnú predávať 21. apríla za 120 dolárov, uviedol predajca. To je o 20 dolárov viac ako model, ktorý očakávajú nahradiť.

Podľa , Zoznam videl predtým, ako ho odstránil Best Buy, The WF-C700N obsahuje technológiu „Noise Sensor Technology“ od Sony na aktívne potlačenie hluku. Pripojenie Bluetooth 5.2 znamená, že slúchadlá môžu podporovať dve súčasné pripojenia. Okrem toho WF-C700N preberá niektoré funkcie z WF-C500. Očakávajte, že bude pridaný modul Digital Sound Enhancement Engine od spoločnosti Sony, ktorý obnoví stratené detaily pomocou zvuku Bluetooth a ochrany proti striekajúcej vode s certifikáciou IPX4.

MySmartPrice

Celková výdrž batérie 15 hodín s priloženým nabíjacím puzdrom. Nie je jasné, či to zohľadňuje použitie ANC. Na porovnanie, z WF-C500 môžete získať 20 hodín prehrávania, ale nemajú potlačenie hluku. Jedna vec, ktorú Best Buy neprezradil, je to, s akými kodekami Bluetooth bude WF-C700N dodávaný. Bolo by pekné vidieť podporu aptX a LDAC, ale keďže vás WF-C500 obmedzuje na SBC a AAC, očakávajte viac. Ak je zoznam presný, tieto podrobnosti čoskoro objasníme.

READ  Rovnako ako Dragon Showcase oznámené v júni

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close