Zábava

Dara opäť pod paľbou! Neuveríte, na čo to je tentokrát

Najskôr to boli holé prsia, potom plastové a teraz? Šialený dôvod na kritiku …

Dara Rolins je verejná osobnosť, ide to ruka v ruke s ľuďmi, ktorí sa jej boja. Musia to kritizovať alebo pochváliť. Väčšinou je to viac o kritike. Takto to proste funguje. Na Instagrame má viac ako 660 000 sledovateľov, s ktorými je každý deň súdený, posudzovaný, milovaný alebo inšpirovaný.

Samozrejme, vždy sa nájde niekto, komu sa nebude páčiť, aký je, ako sa správa, čo nosí, čo nenosí a podobne. Sociálne siete sú ale slobodným miestom, kde si môžeme zvoliť, kým budeme a koho nebudeme sledovať. Ak nás niekto nemá rád, neriadme sa ním. Je to jednoduché.

Dara nedávno dostala kritiku za tepláky, ktoré mala oblečené na prechádzke v prírode. Fanúšikovia si nemohli nevšimnúť špeciálne vyrobenú batiku na zadnej strane teplákov. Škvrna dopadla priamo do stredu a upozornila na seba.

Ľudia jej začali písať, že musia fotografiu priblížiť, aby zistili, či nejde o incident. Pod fotografiou boli aj o niečo vulgárnejšie komentáre. Podobný typ teplákov je však momentálne veľmi trendy. Batika je zvyčajne v kurze, či už je tepláky alebo na iných odevoch.

Asi sa ani tak nepozastavuje nad takýmito komentármi. Pre svoju prácu v šoubiznise si zvykla, že je pod neustálym drobnohľadom a ľudia to vždy riešili a aj budú riešiť. To je svojím spôsobom daň za slávu.

Dara Rolins je zvyknutá na kritiku

Nedávno napríklad podstúpila operáciu nosa, ktorá spôsobila iba záchvat. Dostala niekoľko nepríjemných komentárov, ku ktorým sa vyjadrila. „Necítim potrebu sa brániť ani nikomu nič podrobne vysvetľovať a ak mal niekto tu na Instagrame pocit, že som požiadal o hodnotenie alebo radu – tak nie. „

Dara Rolins

READ  Bože, Adela má dnes 40: Aha, ako vyzerala pred SuperStar!

Fotogaléria

Dara Rolins

Zdroj: Profimedia

Na otázku, ako vníma kritiku, odpovedala: „Tieto veci ma neskutočne dojímajú a nehnevajú na viac ako dve minúty Len krútim hlavou nad hlúposťou ľudí a nad zvláštnou schopnosťou závidieť, nemilovať a ohovárať. To však asi patrí človeku, jednoducho každý má iné kvality. Niekto si praje, niekto sa teší z úspechu, niekto je smutný, “uviedla Dara v exkluzívnom rozhovore.

Ďalej pokračuje: „Vždy sa smejem nad tým, že niekto musí pod moje fotografie napísať komentár, že som tak či onak. Chcel by som vidieť, ako vyzerá Beyoncé alebo Madonna, alebo niečo také urobiť. V obrovskom rozsahu ľudia, ktorí nás majú radi, je to úplne zanedbateľné. ““

Dara Rolins

Fotogaléria

Dara Rolins

Zdroj: Profimedia

Bohužiaľ, komentáre ľudí, ktorých názor sa vo svojej pozícii nepýtala, neuniknú. Svojím spôsobom to má čo do činenia s kyberšikanou, obťažovaním a určitou povahou Slovenska, sme najlepšími kritikmi.

K otázke kritiky a porovnania sa vyjadrila psychologička Zdenka Némethová: „Kritika a porovnanie súvisia aj s našim vzdelaním a kultúrou, ktorá je veľmi kritická. O pozitívnych veciach sa nehovorilo, akonáhle človek prestal napĺňať svoj potenciál, okolie ho kritizovalo. „

Dara Rolins

Fotogaléria

Dara Rolins

Zdroj: Profimedia

Nikdy nevyhovieme všetkým. Vždy sa nájde niekto, kto nám bude vyčítať rôzne maličkosti. Vo svete šoubiznisu je to ešte horšie. Známe tváre sa viac preberajú a oslovujú. Ľudia majú pocit, že by mali mať na všetko a na každého názor.

Keby každý vyriešil, v rovnakej miere ako on vyrieši ostatných, hlavne seba a pracoval na svojom vlastnom rozvoji, bol by svet krajším a lepším miestom. Je ľahké ho kritizovať a posúdiť, najmä ak sa skrývate za anonymné profily na sociálnych sieťach. Je oveľa ťažšie pozrieť sa do zrkadla a postaviť sa tvárou v tvár. Žiť a nechať žiť. Skúsme to.

Zuzana Plačková, Maxim Ivančuk

READ  Prvý biblický epický film v Izraeli a Saudskej Arábii na skutočnom vrchu Sinaj

Diva.sk

Po soche za 30 000 má Plačková úplne inú tvár, na kritiku odpovedá opäť po svojom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close