šport

Daria Kasatkina zhromaždila víťazstvo v Clevelande

Ruska Daria Kasatkinováová zvíťazila v utorok v druhom kole tenisového turnaja v Clevelande nad Katie McNallyovou 2: 6, 6: 4, 6: 2.

Devätnásťročný McNally z oblasti Cincinnati vyhral za posledné dva týždne iba jeden z dvoch zápasov vo svojom domácom štáte. Minulý týždeň prehral v prvom kole na pôde Mason v Ohiu s Ukrajinou Dayanou Yastremskou, v nedeľu v Clevelande potom s Argentínčankou Annou Danilinou.

Štvrťfinálovou súperkou Kasatkiny je Magda Linette. Šieste nasadené Poľsko porazilo Češku Lindu Fruhirdovú 7-6 (2), 6-4.

Bieloruska Alexandra Sasnovičová postúpila do štvrťfinále, keď zdolala Argentínčanku Nadiu Podorosku 6: 7 (7), 6: 4, 6: 4, 6: 7 (7), 6: 4, 6: 4. Ďalší Sasnovičov súper zvíťazí v utorňajšom zápase medzi Rumunkou Irinou Beguovou a Slovenskou Bolognou Herzeg.

WTA Chicago Women Open

Ukrajinka Elena Svitolina, nasadená 1. jednotka, si bude musieť počkať, aby sa pokúsila postúpiť do štvrťfinále v Chicagu po tom, čo jej zápas 2. kola proti Francúzke Fione Faro prerušili pre dážď.

Svitolina a Fero pokračujú vo svojom zápase vo štvrtok, 4: 4 v prvom sete.

Tri zápasy druhého kola sa skončili skôr, ako prestal pršať. Siedma nasadená Christina Maladenovicová z Francúzska a ôsma nasadená Marta Kostyuková z Ukrajiny vyhrali po rovine. Ruska Varvara Kracheva tiež postúpila, keď Rumunka Ana Boctonová odišla do dôchodku, pričom kvôli problémom s teplom zaostávala 7: 5 a 3: 1.

-Médiá na úrovni poľa

READ  Nasledujúci Bruno Fernandez - vo futbale - predstavuje päť možných prestupov, ktoré si vyžadujú viac humbuku

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close