Hlavné správy

Dátum, čas a televízny kanál v Spojených štátoch na sledovanie Ligy národov UEFA 2022-23

Liga národov UEFA

Slovensko sa stretne s Kazachstanom v Lige národov UEFA 2022-23 na ihrisku Antona Maladinska na Stadii v Tranauve. Tu si prečítajte, kedy, kde a ako sledovať túto hru v USA.

Hráči Slovenska trénujú v zápase s Kazachstanom
© @sfzofficial cez InstagramHráči Slovenska trénujú v zápase s Kazachstanom

Slovensko A Kazachstan Stretnite sa v Liga národov UEFA 2022-23. Táto hra sa uskutoční Na Štadióne Antona Malatinského v Trnave. Domáci sú pripravení obsadiť prvé miesto v tabuľke. Tu sú všetky podrobné informácie o ňom liga národov Hra vrátane dátumu, času, televízneho kanála, živého vysielania a polohy. Túto hru môžete sledovať naživo v USA Fupodiv.

Slovensko V tabuľke sú na druhom mieste Vďaka výhre 1:0 nad Bieloruskom v prvom zápase Ligy národov. Jediný gól stretnutia strelil v 61. minúte Suslov.

Kazachstan Lídri skupiny C3, ktorí vyhrali doma 2:0 nad Azerbajdžanom, nezvíťazili na domácej pôde od 16. novembra 2021 (priateľský zápas proti Tadžikistanu). Minulá sezóna nebola pre Kazachstan v Lige národov dobrá, pretože prehral s Moldavskom počas vyradených play-out.

Slovensko vs Kazachstan: Dátum

Slovensko a Kazachstan hrajú v Lige národov UEFA 2022-23 Pondelok 6. júna v Štúdiu Antona Maladinsko v Tronovej. Oba tímy bojujú o prvé miesto v skupine, no vďaka divákom strelili počas prvého zápasu o jeden gól viac.

Slovensko vs Kazachstan: Čas v Spojených štátoch z hľadiska štátu

ET: 14:45
CT: 13:45
MUDr: 12:45
PT: 11:45

Televízny kanál v Spojených štátoch bude sledovať Slovensko vs Kazachstan v Lige národov UEFA 2022-23

Zápas o Ligu národov UEFA 2022-23, Slovensko a Kazachstan sa uskutoční v pondelok 6. júna v trnavskom Studione Antona Maladinsko. Vysielané v Spojených štátoch amerických Fupodiv A Ďalšie možnosti sledovania tejto hry v USA sú VIX.

READ  Slovensko je miestom stretnutia Československa a Poľska

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close