Veda

Dátum štartu Artemis 1 NASA je stanovený na september

Bolo nám povedané, že dnes chýbalo 730 študentov. Stewart: NOVINKA Dnes večer o 10:00 má NASA nové okno, aby mohla dostať misiu do Artemis zo zeme. Leto: Agentúra teraz hovorí, že misia Artemis 1 odštartuje najskôr 27. septembra. Jim Payne z Stewart: Dress 2 sa k nám pripája v štúdiu so špecifikami nového štartovacieho okna. Jim: NASA dúfa v tretiu atrakciu, zameranú na 70-minútové štartovacie okno, ktoré sa otvorí 27. septembra o 11:37. Agentúra tvrdí, že im to dáva viac času na prípravu na testovanie kryogénneho výkonu. Cez 21. septembra. Cez víkend tím v Artemise opravil oblasť úniku vodíka. Pred opätovným testovaním superstudeného kvapalného vodíka počas tankovania tímy otestujú, aby sa ubezpečili, že medzi zemou a bočnými doskami rakety existuje silná väzba. To umožní tímom testujúcim výkon potvrdiť, že únik bol skutočne opravený. Umožňuje tiež manažérom zabezpečiť, aby mali štartovacie tímy primeraný odpočinok, a umožňuje obnovenie dodávky superstudeného raketového paliva. Ak dátum spustenia 27. septembra nevyjde, NASA sa pozerá na 2. október ako na možnú záložnú príležitosť spustenia

NASA stanovila dátum ďalšieho štartu Artemis 1


V pondelok večer NASA oznámila dátum, kedy plánuje vypustiť svoju raketu Artemis 1 SLS po tretíkrát z Kennedyho vesmírneho strediska. Úradníci sa pri ďalšom spustení zameriavajú na 27. september. Nebol určený čas pre štart. SÚVISIACE: NASA si kladie za cieľ spustiť Artemis 1 tento mesiac „Dátumy aktualizácií starostlivo zvažujú niekoľko logistických tém, vrátane pridanej hodnoty mať viac času na prípravu na testovanie kryogénneho výkonu a viac času na prípravu na štart po Is.“ NASA napísala v aktualizácii. Ak to 27. septembra nevyjde, predstavitelia NASA pokukujú po záložnom dátume 2. októbra.

READ  je aktivita zlepšujúca náladu s trvalými účinkami u ľudí s depresiou

V pondelok večer NASA oznámila dátum, kedy plánuje po tretíkrát vypustiť svoju raketu Artemis 1 SLS z Kennedyho vesmírneho strediska.

Úradníci sa pri ďalšom spustení zameriavajú na 27. september. Nebol určený čas pre štart.

súvisiace: NASA má v úmysle spustiť Artemis 1 tento mesiac

Tento obsah je importovaný zo služby Twitter. Možno budete môcť nájsť rovnaký obsah v inom formáte, alebo môžete nájsť viac informácií na ich webovej stránke.

„Aktualizované dátumy si vyžadujú starostlivé zváženie niekoľkých logistických tém, vrátane viac času na prípravu na testovanie kryogénneho výkonu a viac času na prípravu na nasledujúci štart,“ napísala NASA vo vyhlásení. Aktualizovať.

Ak to 27. septembra nevyjde, predstavitelia NASA hľadia na záložný dátum 2. októbra.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close