Hlavné správy

Dcéra legendárneho Alaina Delona stojí za hriech: Aha, skutočne sa jej to podarilo!

Alain Delon sa narodil 8. novembra 1935. Jeho rodičia sa rozviedli, keď mal 4 roky, vychovávali ho preto pestúni. Dospievanie mu robilo problém. Istý čas pracoval ako mäsiar. Keď mal 17 rokov, bol prijatý do radov francúzskych námorníkov. Po návrate pracoval napríklad ako vrátnik, čašník, zmrzlinár alebo spoločník bohatých dám.

Stretnutie s herečkou Brigitte Auber mu zmenilo život. V roku 1956 ho vzala so sebou na filmový festival v Cannes, kde vďaka svojej charizme prilákal niekoľkých režisérov. Jeho prvá rola bola vo filme s názvom Keď sa žena zapojí.

Skutok s názvom Kristína ho priviedol na cestu nemeckej herečky Romy Schneider. Aj keď im na prvom stretnutí neboli príliš sympatickí, ich pracovný vzťah časom prerástol do milostného vzťahu a boli dokonca zasnúbení. Po rozchode so ženským lámačom sŕdc sa kráska pokúsila dokonca o samovraždu.

Alain Delon a Romy Schneider.

Zdroj: Eurochannel

V čase, keď Delon tvoril pár s krásnou Nemkou, sa zaplietol so speváčkou Nico. Narodila sa jej syn Ari Pfaffgen, ktorý však nikdy nebol uznávaný ako slávny herec.

Prvou Delonovou manželkou bola herečka a modelka Nathalie Barthelémy, s ktorou má syna Anthonyho. Po rozvode mal dlhodobý vzťah s herečkou Mireille Darc. V roku 1987 sa dal dokopy s modelkou Rosalie van Breemen, s ktorou sa neskôr oženil. Majú spolu dcéru Anouchku a syna Alain-Fabiena. V roku 2002 sa rozviedli.

Medzi najslávnejšie filmy, v ktorých Delon hral, ​​patria diela Rocca a jeho bratov, Zatmenie, Gepard, Čierny tulipán, Sicílsky klan, Zorro, Traja muži na zabitie, Návrat Casanova alebo Asterix a olympijské hry.

Po stopách slávneho otca sa rozhodla ísť jeho dcéra Anouchka. Je nielen talentovaná, ale aj očarujúca. Jej syn sa narodil vo februári tohto roku.

READ  Koronavírus ONLINE: Zverejnili zoznam miest, kde bezplatne testujú pomocou antigénových testov

Alain Delon s dcérou Anouchkou.
Anouchka Delon

Zdroj: profimedia.sk

Anouchka Delon so svojím partnerom.
Anouchka Delon

Zdroj: profimedia.sk

Anouchka Delon
Anouchka Delon

Zdroj: Instagram

Anouchka Delon
Anouchka Delon

Zdroj: Instagram

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close