Technológie

Deathloop prináša späť sily z neslávne známeho masakru vo voľných formách

Počas panelu IGN Fan Fest Deathloop odhalil vývojár Arkon mnoho zaujímavých nových detailov o dynamike, ktorá poháňa jeho nadchádzajúcu atentátnu hru Time Loop. Medzi týmito novými faktami sa skrýva správa, že bude mať moc vrátiť sa z urazenej série a bude mať funkcie na premenu kostí tak pre zbrane, ako aj pre vašu postavu. Tinga Bakaba, športový riaditeľ Deathloopu, vysvetlil, že niektoré právomoci, ktoré sa použijú pri urážaní hráčov, aby sa objavili v Deathloop. „Rovnako ako sme chceli v tejto hre urobiť niečo originálne, chceli sme aj trochu oboznámenia,“ vysvetlil.

“Rozhodli sme sa vrátiť časť sily, ktorú sme mali v urazenej sérii,” pokračoval. “Myslím si, že je to niečo, vďaka čomu sa hráči cítia ako doma. Potom nastane niekoľko zvratov a zmien. Myslím si, že je to dobrý výhľad na vybavenie hlavného hráča.”

Sledujte exkluzívny nový trailer nižšie:Bacaba prestal odhaľovať, čo sú to za sily, ale už teraz môžeme vidieť v hernom traileri, že hlavný hrdina môže použiť teleportnú schopnosť podobnú mihnutiu oka. Dúfame, že dôjde k zábavným zvratom v oblasti iných nečestných schopností; Niečo ako domino schopnosť Emily by sa určite hodilo.

Pohoršene nájdete po celom svete predmety, ktoré môžu zmeniť vaše ruky aj vaše telo.

“Cetky sú malé kúsky kovu, ktoré sú stimulované silou poruchy, ktorá spôsobuje časový cyklus,” vysvetlil Pacaba. “Vybavením týchto drobností môžete zmeniť vlastnosti svojich zbraní. Okrem toho môžete tiež použiť niektoré drobnosti, aby ste sa skutočne transformovali, takže môžete postúpiť do výšok, rýchlo bežať a získať späť zdravie, keď niekoho zabijete,” a podobné veci. ““

Cetky ponúkajú pasívne vylepšenia a potom, ako Dishonertova kostná krása. Ak potrebujete výraznejšie vylepšenia, mali by ste prísť na facku. “Dosky umožňujú používateľovi robiť rôzne veci,” povedal Bacaba. “Napríklad jeden z cieľov, Alexis, má facku zvanú kinesis, ktorá umožňuje ľuďom hádzať okolo, dopredu, dozadu, hore, do strán a podobne. Vlastne to použije na to, aby na vás hodil svojich vlastných spojencov. samozrejme, môžete od neho získať túto moc a použiť ju. “

READ  Xbox Series S sa však stále vylepšuje spätnú kompatibilitu

Dosky sú jedným z najvzácnejších materiálov na svete, pretože ponúkajú veľmi výkonné schopnosti. Bakgaba v súvislosti s ôsmimi kľúčovými cieľmi Deathloopu uviedol: „Vízia nemá ani jednu facku.“ „Väčšina ďalekohľadov má svoje vlastné dosky a jediný spôsob, ako ich získať, je poraziť jeden z týchto ďalekohľadov a vziať si ich so sebou.“

Nižšie nájdete celý panel IGN Fan Fest:Tieto sily vám pomôžu vyriešiť najväčšiu záhadu Deathloopu: ako zabiť osem divákov za jeden deň. Týmto by sa narušil časový cyklus. Vaše ciele sa však nachádzajú v rôznych častiach ostrova, pričom dva sú v každom zo štyroch jeho okresov. Ku každému cieľu môžete pristupovať individuálne, ale dôjde vám čas a krúžok sa resetuje. Tajomstvom je prísť na to, ako spojiť ciele v rôznych denných časoch tak, aby pri jednom útoku mohli zlikvidovať veľa prezieravých divákov.

Je dôležité, že existuje len jeden spôsob, ako zabiť všetky ciele v pravý čas. „Existuje iba jedno riešenie na ich triedenie, takže hra je skutočne obrovskou hádankou, ktorú musíte vyriešiť a dokončiť,“ uviedol Bacaba. „Existuje spôsob, ako prerušiť časový cyklus.“

Ak existuje zlaté riešenie, ktoré zabezpečí, že všetky ciele budú na správnom mieste, je metóda, ktorou ich zabijete, úplne vaša. „Otvárame pre vás niekoľko spôsobov, ako napríklad príležitosti využiť prostredie alebo spoznať alebo pripraviť sa na najnebezpečnejšie veci na ich úrovni. [the target] Je slabý rôznymi spôsobmi, ”uviedol Pagaba. „Takže môžeme pre vás pripraviť niekoľko vecí, ale celkovo áno, cieľ môžete dosiahnuť tak, ako chcete.“ To je samozrejme podobné ako u Dishonerta, ktorý ponúka niekoľko odporúčaných spôsobov vykonávania, ale nakoniec ponecháva prístup vo vašich rukách.

Čas potrebný na vyriešenie hádanky sa bude líšiť v závislosti od toho, ako dlho trvá odhalenie jednotlivých častí riešenia, a koľko výskumu a experimentov by ste chceli urobiť, Pagaba však navrhol „zameraný“ návod, v podstate cestu hra je lepkavá, „porovnateľná s našimi predchádzajúcimi hrami“.

READ  Herný dizajn budete môcť študovať aj na Slovensku. Vysoká škola múzických umení otvára nový študijný program

Ak chcete získať viac informácií o Deathloop, pozrite si jeho funkcie pre systém PS5 s hrateľnosťou Argon a Time Loop a s tým, čo prichádza s každou verziou hry.

Matt Purslow je britský autor IGN pre správy a zábavu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close