Svet

Deborah James: Princ William osobne odovzdáva titul šampióna rakoviny čriev u seba doma | Správy zo Spojeného kráľovstva

Princ William osobne vzdal hold Deborah Jamesovej, šampiónke informovanosti o rakovine čriev.

The Lord of Cambridge Odišiel do svojho rodinného domu v Surrey, aby mu vzdal úctu, a zistil, že žiari podcasterom známym ako Gut Babe.

pani Jamesová Princ William povedal, že pripojiť sa k jeho rodine na popoludňajší čaj a šampanské bolo „absolútne rešpektujúce“.

„Princ William dnes naozaj prišiel do nášho rodinného domu! Je to neskutočné mať v dome kráľovský pop, áno, viete si predstaviť, že proces čistenia a objem produktu sa prekročili – ale William je taký láskavý a je to irelevantné, pretože to dal. Všetkým sa nám uľavilo,“ uviedol na Instagrame.

40 rokov Presunutý do Hospicu v domácej starostlivosti Potom, čo povedala svojim nasledovníkom, nevedela, „koľko času mám ešte“ na liečbu jej terminálnej rakoviny čreva.

V srdcervúcom príspevku uviedla, že jej telo už „nehralo loptu“.

V piatok predstavil svoj darcovský fond – v spolupráci s Cancer Research UK – s cieľom získať viac ako 5 miliónov na zvýšenie povedomia o klinických skúškach, výskume a rakovine čriev.

Pani Jamesová poďakovala „každému človeku“ za „dnes neuveriteľne štedrý dar“ a za pomoc pri získavaní finančných prostriedkov.

Vo štvrtok bolo oznámené, že pani Jamesová Dostane dobrú vôľu Za jeho prácu pri zvyšovaní povedomia o vražednej chorobe.

https://www.instagram.com/p/CdgvKgJoPzN/

V komentári k svojej kráľovskej návšteve povedal, že to bol „mimoriadny deň“ pre celú rodinu a vytvorí „spomienky, ktoré zostanú na celý život“.

„Kedykoľvek príde!“ Povedala.

Sú tu vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge Už skôr vyjadrili svoju podporu pani Jamesovej A povedali, že prispeli do jeho fondu.

V osobnom tweete ju označili za „inšpiráciu“ a poďakovali jej za jej „neúnavné úsilie“ zvýšiť povedomie o svojom stave.

„Deborah, naše myšlienky sú s tebou, tvojou rodinou a tvojimi priateľmi. Ďakujeme, že dávaš nádej toľkým ľuďom žijúcim s rakovinou. W&C,“ napísali.

READ  SINGAPUR: MOH verí, že prípady Govt-19 by sa mohli dovážať z mandarínskeho sadu; 19 importovaných prípadov nedeľa (20. decembra)

Pani Jamesovej diagnostikovali rakovinu čreva v roku 2016 a úprimné príspevky o svojom pokroku a diagnóze zdieľala so stovkami tisíc sledovateľov na Instagrame.

Hostila BBC Podcast You, Me and the Big C, ktorý hostila spoluhostiteľka Rachel Bland až do svojej smrti v roku 2018 z Breast Cancer od MS Plant.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close