šport

Defenzívny koordinátor McKinney Trey Bryant III bol menovaný hlavným trénerom Richardsona Bergnera

Defenzívny koordinátor McKinney Trey Bryant III. Bol v pondelok vymenovaný za hlavného futbalového trénera jeho alma mater Richardsona Bergnera.

Bryant pôsobí v McKinney od roku 2018 a bol hlavným trénerom futbalu a hlavným trénerom školy pre silový trojboj. Vo funkcii nahradí Jima Ledforda, ktorý trénoval v Bergneri.

„Sme veľmi nadšení, pretože je tak prepojený s touto komunitou. Vracia sa domov,“ povedala výkonná riaditeľka Richardson ISD Athletics Leslie Slovak. „Je veľkým vzorom a vzorom. Myslím si, že deti ho budú veľmi rady hrať a myslím si, že náš personál ho bude milovať. Tu chce byť. “

Ledford oznámil svoj odchod do dôchodku vo februári po 21 rokoch v škole. Bergner bol v tejto sezóne 2: 8 a do play off sa nedostal od roku 2011.

Bryantov dátum začiatku v Bergneri nebol stanovený, uviedol Slovák. Ledford plánoval zostať v Bergneri do 30. júna.

Bryant absolvoval Berkner v roku 2005 po tom, čo počas troch sezón zaznamenal 175 štítkov a 15 vriec, a bol trojročným štartérom defenzívnej obrany Bayloru. V roku 2010 podpísal kontrakt s Atlanta Falcons ako voľný hráč bez prípravy. Potom hral na plný úväzok a rozohrávač za velenie Kansas City vo futbalovej aréne.

Pred príchodom do McKinney bol Bryant Plano špeciálnym koordinátorom tímov na Západe. McKinney je druhým asistentom trénera v čele kancelárie spolu s koordinátorom útoku Robertom Booneom, ktorý bol vo februári zvolený za hlavného trénera v Carrollton Newman Smith.

+++

Prihláste sa teraz a získajte 1 mesiac zadarmo s kódom: GREGR

Zaregistrujte sa do nášho bezplatného informačného bulletinu HS

+++

Viac športových informácií zo stredných škôl z Dallas Morning News nájdete tu.

Kliknutím sem zobrazíte možnosti predplatného pre značku Správy a šport.

READ  EURO 2020: Milan Škriniar sa pripojil k národnému tímu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close