šport

Definitívny koniec po kríze: Slovenský futbalista vymenil kráľovnú krásy za … ďalšiu misiu!

Ján Ďurica sa narodil 10. decembra 1981. Rodák z Dunajskej Stredy pôsobil v kluboch DAC Dunajská Streda, Artmedia Petržalka, Saturn Moskovská oblasť, Lokomotiv Moskva, Trabzonspor.

Zdroj: Instagram JĎ / Trabzonspor

Od roku 2004 je súčasťou národného tímu. Debutoval 9. júla 2004 stretnutím v Japonsku, kde sa v obrane predstavil po boku Balázsa Borbélyho a Martina Škrtela. Odvtedy nazbieral 91 štartov. Aj keď sa na MS 2018 v Rusku nedostal na Slovensko, patril ku generácii, ktorá sa zúčastnila majstrovstiev sveta 2010 v JAR a ME 2016 vo Francúzsku.

V roku 2017 sa rozlúčil s národným tímom. „Trinásť a pol roka byť súčasťou národného tímu je naozaj dlhé obdobie. Teraz je čas, aby prišiel koniec. Je to futbal a v každom športe čas príde,“ futbalistu potom citovala agentúra TASR.

Konečný koniec po kríze:

Zdroj: TASR

Minulý rok začal opäť pracovať doma. Stal sa asistentom trénera Jozefa Dojčana v druholigovom klube FC Petržalka. Na jar 2020 na tejto pozícii skončil a pred niekoľkými týždňami ohlásil otvorenie vlastnej futbalovej školy.

V čase, keď sa jeho kariéra vrátila na Slovensko, po jeho boku stála kráľovná krásy z roku 2006 Magdaléna Šebestová, s ktorou má dcéru Ninu. O kríze v ich vzťahu sa šepkalo už dlhšie, rozchod oficiálne potvrdili v polovici decembra 2019.

Konečný koniec po kríze:

Zdroj: Instagram JĎ a MŠ

Už v januári sa však Ďurica ukázal so svojou novou manželkou po svojom boku, priamo na prestížnom Plese v opere. Išiel tam s finalistkou súťaže krásy Dianou Kačurovou. Spoločnú fotografiu zverejnil aj na sociálnej sieti a občas sa tam objavia záblesky ich života.

Konečný koniec po kríze:

Zdroj: Jan Zemiar

Konečný koniec po kríze:

Zdroj: Instagram JD

READ  Simona Halepová nasleduje Emmu Radukanu a pripája sa k akčnému zoznamu na Linus Open 2021

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close