Hlavné správy

Depos rozširuje partnerstvo so slovenským olympijským a športovým tímom Marketing a dcérskymi spoločnosťami

Slovenský štátny lotériový sklad predĺžil partnerstvo s tamojším olympijským a športovým výborom (SOŠV).

Dohoda bude trvať päť rokov a bude zahŕňať ďalšie dve edície letných olympijských hier 2024 v čínskom Pekingu a talianskom Miláne a francúzskom Paríži.

Tipos, ktorý podporuje SOŠV 10 rokov, bude exkluzívnym partnerom organizácie a bude naďalej podporovať výrobcov a účastníkov športových súťaží.

Okrem toho bude Tipos aj naďalej spolupracovať so SOŠV na podpore integrácie športu ako súčasti zdravého životného štýlu medzi deťmi, mládežou, dospelými a staršími občanmi na celom Slovensku.

„Dúfame, že náš záväzok voči spoločnosti Depos stojí za slovenskou hrou,“ povedal Marek Casca, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva spoločnosti Depot. „Zároveň to považujeme za najvhodnejšie riešenie pre slovenský olympijský a atletický tím, pretože si bude istejšie plánovať svoje plány a aktivity.“

Predseda SOŠV Anton Siegel dodal: „Spolu s naším dlhoročným partnerom chceme aj naďalej podporovať najlepších športovcov, aby nás úspešne reprezentovali na olympijských hrách. Zároveň však chceme vytvárať a zlepšovať športové prostredie v Slovenskej republike. .

„Chceme ľuďom priblížiť zdravý životný štýl, ktorého neodmysliteľnou súčasťou je šport. Zároveň sa zameriame na činnosti súvisiace so sociálnou zodpovednosťou a udržateľnosťou, hodnotami najbližšími olympijskému hnutiu.

READ  FM Szijjártó dúfa v silné maďarské zastúpenie v slovenskom parlamente

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close