Technológie

Digitálne extrémy odhaľujú úplný plán TennoCon 2022 a podrobnosti vrátane Twitch Drops

TennoCon, oslavujúci všetko, čo sa týka Warframe, je každoročným podujatím Digital Extremes, ktoré je tento rok pripravené spôsobiť rozruch medzi fanúšikmi bezplatného simulátora Space Ninja Simulator. Po škádlení začiatkom roku 2019 je kanadský vývojový tím konečne pripravený zdvihnúť kryt Duviri Paradox, významného rozšírenia, ktoré do hry prinesie veľké zmeny.

Aby si všetci Tennosovia v Tenno nenechali ujsť svoju obľúbenú časť Tennokanu, tím zverejnil úplný plán podujatia. Digitálne podujatie si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Warframe ŤAHAŤ, ParaA Webové svetlo Tam si môžete naladiť a sledovať kanály, všetky správy, odhalenia a hĺbkové ponory.

Recepcia podujatia začína o 12:30, vysielanie začína o 12:00. [DE]Rebecca, riaditeľka komunity a živých akcií a hlas Warframe ‚The Lotus‘, je v celej komunite s láskou známa ako Space Mom. Potom o 13:00 nasledujú zvuky systémového panela. Živá relácia otázok a odpovedí pre vývojárov sa uskutoční o 14:00, po ktorej bude o 15:00 nasledovať panel Art of Warframe. Komunitná umelecká show sa uskutoční o 16:00 a hlavné podujatie, hlavná akcia TennoLive 2022, sa uskutoční o 17:00. Zainteresovaní hráči sa môžu dozvedieť o ďalšej epizóde Warframe tu.

Hráči si môžu naladiť Twitch a získať Verigress (Warfan) a Renolu Sugatru a bezplatnú Titania Prime. Počas podujatia bude na športovom trhu k dispozícii aj exkluzívna operátorská a driftérska kozmetika.

Nezabudnite sa k nám pripojiť 16. júla, aby ste sa dozvedeli všetky vzrušujúce novinky o budúcnosti Warframe, a potom vycestujte do Tuaregov, aby ste zažili divokú paradoxnú časovú os a malú chuť sveta, ktorú môžu Digital Extremes vytvoriť, kde sa môžete zúčastniť športových zápasov. udalosť.

READ  Kanály Nintendo Wii a DSi Shop sú už niekoľko dní offline • Eurogamer.net

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close