Zábava

Diskusia KFTV: Natáčanie v Ontáriu v Kanade

KFTV organizuje v pondelok 22. marca 2021 o 12:00 EF – 16:00 UK zväčšovací rozhovor s kanadskými a americkými výrobnými číslami, aby prediskutovala všetko, čo potrebujete vedieť o natáčaní v kanadskom Ontáriu.

Kliknutím sem získate prístup

Potvrdené rečníčky Skúsený americký televízny režisér a producent, Carol Banker (Titans, Glee, Akty X.), Komisár pre film v Ontáriu, Justin Cutler, Producent / Režisér / Spisovateľ Albert Shin (Biely hrad, na jeho miesto) A Dohľad nad správcom polohy, John Rockich (Pozri, dedičstvo Jupitera).

Prednáška, ktorú sponzoruje Ontario Creets, bude zahŕňať miesta, posádky, logistiku, stimuly, vybavenie, potreby vlád a užitočné postrehy a udalosti od rečníkov o tom, ako integrovať veľké projekty v provincii, vrátane DC Universe. Titáni A séria Apple TV Pozri, Hral Jason Momova.

Po 30-minútovej diskusii bude nasledovať 30-minútová relácia s otázkami a odpoveďami, na ktorej môžu diváci klásť otázky rečníkom; Otázky môžeme prijímať vopred na [email protected]

Chris Evans, redaktor Správy a miest KFTV, Svet lokalít, Medzinárodný sprievodca výrobou a Medzinárodná obrazovka„Spravuje reč, ktorá je k dispozícii na našom webe Kanál YouTube Deň po udalosti (23. marca).

Kliknutím sem získate prístup

Potvrdená postupnosť rečníkov

Carol Banger, americká televízna režisérka a produkčná riaditeľka

Carol, známa pre svoje tvorivé vedenie a schopnosť elegantne vyvážiť estetiku a výkon v rozprávaní, bola považovaná za jednu z najžiadanejších a najuznávanejších televíznych režisérok svojej tridsaťročnej kariéry. X súborov, Určený preživší, Šťastie, Čarodejnice, Gotham A Titáni, Tam pracuje aj ako výrobný riaditeľ.

Produkoval Ontario Film Commissioner Justin Cutler, Ontario

Justin Cutler sa stal členom Ontária Creatus v roku 2015 ako filmový komisár Ontária. Ako filmový komisár je Justin zodpovedný za propagáciu Ontaria doma i v zahraničí ako jurisdikcie voľby pre filmovú a televíznu produkciu. Justin uľahčuje možnosti rozvoja tímových zručností, najmä rozširovanie infraštruktúry štúdia, rozvoj pracovných síl a udržateľnosť životného prostredia.

READ  Tlak na Kate vo vzťahu k štvrtému dieťaťu je obrovský: Kráľovná sa v nej vidí

Albert Shin, producent, spisovateľ, režisér, Timelapse Pictures

Albert Shin v roku 2008 spoluzaložil Timelapse Pictures v Toronte, ktorý odvtedy vyvinul niekoľko ocenených funkcií. Na jeho miesto čakáreň A Kamenné reproduktory. Nedávno sa podieľal na scenári a réžii Clipton zmizol v hore Pre Rhombus Media v hlavných úlohách Dumbens Middleton, Hannah Cross a David Kronenberg. Jeho najnovším producentským projektom je koprodukcia medzi Kanadou a Bosnou a Hercegovinou Biela pevnosť, Ktorý bol nedávno uvedený na Medzinárodnom filmovom festivale v Berlíne.

LMGI John Rockich dohliada na manažéra polohy

John dohliada na country manažéra už viac ako 20 rokov ako manažér polohy, pracovník Location Scout a v súčasnosti. Má množstvo pracovných a streamovacích služieb pre množstvo televíznych seriálov s funkciami dlhého i krátkeho formátu a štúdiami vrátane skúseností Americké kabáty, Temná veža, Hannibal A séria Apple Pozri. John je tiež členom predstavenstva Guild v Ontariu v Kanade a Location Managers Guild International.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close