Technológie

Dizajn Samsung Galaxy S21 unikol na internet. Toto je budúci konkurent pre iPhone 12.

Medzi spoločnosťou Apple a Samsungom vždy existovala rivalita. Zatiaľ čo sa nový iPhone 12 predstavil v Cupertine len pred pár dňami, došlo k úniku informácií z Južnej Kórey, ktorý naznačuje dizajn modelu Galaxy S21. Predstaví sa na budúci rok a takto by to malo vyzerať. Čítaj viac.

Samsung Galaxy S21

Postaral sa o najnovšie vykreslenia leaker Steve Hemmerstoffer (OnLeaks) cez platformu Hlas. Na obrázkoch v galérii môžete vidieť údajný Samsung Galaxy S21 (alebo Galaxy S30, konečný názov nie je známy). Od predchodcu sa líši úplne novým dizajnom.

Na tieto zariadenia nemusíte byť odborníkom, aby ste si všimli výrazný rozdiel v oblasti zadnej kamery. Jeho „puzdro“ sa tiahne originálnym spôsobom od kovového rámu po zadnú časť. Objektívy sú integrované vertikálne a LED blesk sa nachádza v zadnom kryte vedľa modulu fotoaparátu. Samsung urobil to isté ako Galaxy Note 10.

Pri pohľade spredu uvidíte (pravdepodobne) 6,2 ″ displej s “otvorom” v hornej časti pre selfie kameru. Rozmery Galaxy S21 sa odhadujú na 151,7 × 71,2 × 7,9 mm (9,0 mm s vyčnievajúcou kamerou). Na záver ešte jedna dôležitá informácia.

V minulosti sa medzi fanúšikmi Samsungu hovorilo, že spoločnosť pripravuje nástupcu Galaxy S20 na január 2021. Teraz tieto teórie potvrdil Steve Hemmerstoffer, ktorá má v spoločnosti mimoriadne kvalitné zdroje.

Momentálne nemôžeme poskytnúť viac informácií. V každom prípade si design môžete prezrieť a do komentára nám napísať, ako na vás pôsobí. Je budúci Samsung Galaxy S21 (na niektorých obrázkoch aj Galaxy S21 +) krajší ako iPhone 12?

READ  Procesory AMD Ryzen 5000 OFICIÁLNE: Intel má veľký problém, prekonávajú ho aj v hrách

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close