Zábava

Dnes je akčný hrdina hrdým dedkom: Jeho malé dievčatko sa stalo matkou!

Dcéra jedného z najslávnejších akčných hrdinov žiari šťastím.

Stala sa mamou. Jej manžel Chris Pratt, rovnako ako mnoho nových oteckov, na chvíľu neváhal a zverejnil úžasné správy na sociálnych sieťach. Fotografia plná nežnosti ukazuje tri ruky, ktoré teraz navždy patria k sebe.

10. augusta oznámil svoju manželku Katherine Schwarzenegger porodila dievčatko, Je prvým dieťaťom Marvel star a 30-ročnou spisovateľkou z Los Angeles.

Diva.sk

Zdroj: Reuters

Dievča sa volala Lyla Maria Schwarzenegger Pratt.

Fotografia na Instagrame ukazuje ruky páru, ku ktorému bola pridaná najmenšia ruka dievčatka. Šťastný otec komentoval fotografiu: „Sme nadšení, že môžeme oznámiť narodenie našej dcéry Lyly Maria Schwarzenegger Pratt. Nemôžeme byť šťastnejší. Moja matka a dieťa sa výborne daria. „

Za úvodné slová citoval z Biblie dva žalmy. Žalm 126: 3: Pán pre nás urobil veľké veci a my sa z toho radujeme.

Žalm 127: 3-4: Hľa, synovia Hospodinovi sú jeho synovia; jeho odmenou je ovocie ňadra. Čím viac šípov je v rukách bojovníka, tak sú to synovia mladých rokov. Blahoslavený muž, ktorý s nimi naplnil svoje trápenie, nebude sa hanbiť, že bude v bráne konať s nepriateľmi.

Nemohli čakať

Chris má takmer osemročného syna Jacka so svojou bývalou manželkou Annou Faris. Oženil sa s Katherine v júni 2019, zasnúbili sa o šesť mesiacov skôr. Od chvíle, keď sa oženili, nemohli čakať, až ich rodina vyrastie.

Skutočnosť, že sa novej matke a dcére darí, dobre potvrdil aj Katherine brat – Patrick. Údajne podal sestričke malý darček – krabicu zabalenú v ružovom papieri.

Chris a Katherine učia Jacka jazdiť na bicykli

Zdroj: Profimedia

Patrick odhalil, že pár vopred vedel, či budú mať dievčatko alebo chlapčeka: „Vedeli, že budú mať dievčatko a boli z toho nadšení. Kat mala dobré tehotenstvo a dúfa, že sa rýchlo uzdraví. , tak dobré.

READ  Ako vidieť Pislet Diamond League 2021

Prechádza všetkými emóciami ako iné ženy, ktoré sú matkami prvýkrát. Je nesmierne šťastná, ale trochu unavená a ohromená. Chris je – ako vždy – úžasný. „

Prvá návšteva patrila rodičom

Šťastná, hoci vyčerpaná matka oceňuje, že Chris už má skúsenosti s otcovstvom a vie, čo to znamená mať novonarodené dieťa.

Zdroj blízky sympatickému páru potvrdil, že kvôli pandémii koronavírusov nemohli noví rodičia v nemocnici stretnúť iných členov rodiny.

Akonáhle sa Katherine a jej dcéra vrátili domov, navštívili ich aj Arnold Schwarzenegger a bývalá manželka a matka Katherine, Maria Shriver. Obaja sú hrdí starí rodičia. Ako babička sa Maria veľmi stará, každý deň sa stará o to, aby jej dcéra mala všetko, čo potrebuje.

Arnold Schwarzenegger s rodinou

Zdroj: Profimedia

Katherine sa do Chrisa veľmi rýchlo zaľúbila, pretože je veľmi založená na rodine a je veľkým otcom.

Tiež sa jej páči jej úloha ako „špeciálnej“ matky syna Chrisa z predchádzajúceho manželstva – Jack. Hoci tehotenstvo páru bolo ovplyvnené pandémiou, necítili sa veľmi postihnuté.

„Mám veľké šťastie, že žijem veľmi blízko mojej rodine, čo bolo veľmi užitočné,“ povedala šťastná matka o mesiacoch tehotenstva.

Chris Pratt a Katherine Schwarzenegger sú stále zamilovaní

Zdroj: Profimedia

Oceňuje svojho manžela za to, že vie, ako a čo má dezinfikovať, je jednoducho „veľmi užitočný“ ako otec. Niet divu, že ho nazýva manželom snov.

Kyslé uhorky a zmrzlina

Na odľahčenie závažnej témy – viete, čo chutí počas tehotenstva prekvapilo Katherine, 30-ročnú prvorodenú?

„Kyslé uhorky a zmrzlina. Nikdy som si nemyslel, že by som ich toľko zbožňoval, “povedal Kat. Chris tiež pripustil, že niečo získal počas tehotenstva svojej ženy, ale dal ho do karantény.

Katherine Schwarzenegger

READ  Hviezda Britney Spears vo všedné dni: Och! Je to koniec koncov úplne iný človek

Zdroj: Profimedia

Táto rodina je príkladom toho, že aj v prípade celebrít sú na prvom mieste. Hrdý dedko Arnold patrí k manželskému páru a vždy kladie svoju rodinu na prvé miesto. Pozrite sa, ako si stále udržuje svoju formu a vyzerá fantasticky aj po 70. rokoch a ako pravidelne stretáva svoju dcéru dodnes:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close