šport

Do semifinále postúpila dvojica Balaji a Jeevan

Indickí tenisoví experti Sriram Balaji a Jeevan Nedunchezhiyan postúpili do semifinále turnaja Challenger Tennis Tournament o 67 960 eur v Bratislave na Slovensku. Oni Peter Knot a Peter Benjamin zdolali Brivaru 7:6 (2), 6:1 a dostali sa do štvrtkového semifinále štvorhry.

V predštvrťfinále Balaji & Jeevan zdolali Daniela Tudru da Silvu (Brazília) a Courtney John Locke (Zimbabwe) 6:3, 7:6 (7).

Angita Raina postúpila v Thajsku do štvrťfinále žien, keď na turnaji ITF o 25 000 USD zdolala Ericu Semaovú (Japonsko). Ruduja Boseley sa pripojil k Seme po porážke Japonky Naho Sato (6-3, 6-1).

Balaji je momentálne členom indického daviscupového kádra. Má za sebou skvelú kariéru v singlovej divízii ATP. Jeho aktuálne umiestnenie je 287, ktoré dosiahol v roku 2017.

Jeevan Nedunchezhiyan sa v roku 2016 dostal do rebríčka ATP Top 100 vo štvorhre a víťazstvom v historickom finále, ktorého sa zúčastnili všetci štyria hráči z Indie, sa umiestnil na 81. mieste.

– reklama –


Ak chcete získať najnovšie aktualizácie a príbehy o indických hrách (a športovcoch), prihláste sa na odber siete KreedOn ešte dnes-
Creedon: Hlas #IndianSport

READ  Turnaj ATP Challenger: Rio de Janeiro a Mia, priamy prenos zo začiatku kola: sledovanie online, televízny kanál, otváracia doba – Major League & College Games Ako streamovať

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close