Technológie

Dočkáme sa kompletnej zbierky hier Red Dead Redemption? Existujú určité indície

Dvojica hier Red Dead Redemption patrí medzi to najlepšie nielen z Rockstar Games, ale herný priemysel vo všeobecnosti ponúkaný za posledné roky. Portál Komiks teraz upozorňuje na tweetový účet zameraný na úniky informácií z herného sveta, ktorý si všimol ponuku kolekcie týchto hier na najnovších konzolách.

Úniky a povesti z účtu Gaming poukazuje na to zaradiť Red Dead Redemption The Outlaws Collection na Amazon PS5 a Xbox Series X. Ako naznačuje názov kolekcie, pôjde o graficky vylepšenú dvojicu hier, prvá z nich vyšla na PS3 a Xbox 360 v roku 2010. .

Ako jednotka, Red Dead Redemption 2 určite by mala obsahovať všetky ďalšie prírastky hry, ktoré sa samozrejme premenia na lepšiu a pravdepodobne aj optimalizovanejšiu vizuálnu podobu.

Zdroj tiež uvádza, že podľa Amazonu by mala byť The Outlaws Collection zverejnená 31. decembra 2021. Amazon alebo Rockstar však k ničomu oficiálnemu nedošlo. Legitimitu teda nemusí pridať použitie už známych umeleckých diel alebo skutočnosť, že adresa samotnej ponuky nefunguje.

V zriedkavých prípadoch môžu byť takéto úniky pravdivé

Dvojica položiek je už stiahnutá z ponuky, ale podľa informácií išlo iba o upravený HTML kód využívajúci už známe umelecké dielo bez pracovnej adresy. Takéto úniky e-shopov sú však bežným javom v hernom priemysle, keď sa v ojedinelých prípadoch hry naozaj dočkáme.

Na základe použitej techniky a už známych umeleckých diel by sme však tomuto úniku neprikladali veľkú váhu. Na druhej strane, graficky vylepšený prvý diel spolu s vyšperkovaným príbehom Arthura Morgana na nových konzolách, s vyššou obraznosťou a všetkými rozšíreniami na jednom mieste, by určite privítali milióny fanúšikov.

READ  Klitschko je tvrdý mladší bratranec GDA2

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close