Zábava

Dohoda o zdieľaní údajov so Slovenským futbalovým zväzom – novinky z európskeho herného priemyslu

Čas na učenie: 2 Zápisnice

Tím Alpine Sports dnes oficiálne zahájil svoju kampaň do roku 2021, aby súťažil v F1 Sports Pro Championship, najväčšej virtuálnej závodnej súťaži na svete. Tím spolu s expertmi na preteky SIM Race Clutch predstavuje prvý oficiálny pokus o alpské virtuálne preteky.

Race Clutch, ktorý je tohtoročným oficiálnym partnerom tímu, bude pomáhať vodičom s tréningom a prípravou na súťaž 2021 z jej ústredia vo francúzskom Limoges. Cieľom tímu je získavať a trénovať najlepších športových pretekárov na svete, aby sa zúčastňovali najväčších virtuálnych závodných podujatí.

Pre tím tohtoročných majstrovstiev sveta F1 Sports Pro, ktoré sa budú konať v septembri, bude vhodný pre tím dvojíc Nicola Langut a Fabrizio Donoso, ktorí sa na minuloročných majstrovstvách dostali na tretie miesto.

Pilotov povedú prezident tímu Richard Arnaud, riaditeľ pretekov Robin Ponton, manažér výkonnosti Julian Southan, veľvyslanec Tham Thom Brewer a tréner Samba Sai.

Okrem súťaží na tohtoročnom šampionáte F1 Sports Pro bude Alpine Sports pôsobiť ako organizátor série Alpine Sports, ktorá odštartuje budúci mesiac. Séria bude prebiehať na súťaži Aceto Corsa Competition, oficiálnom športe turnaja, na šiestich pretekárskych majstrovstvách a víťazi získajú rôzne ceny.

Laurent Rosie, generálny riaditeľ spoločnosti Alpine Cars: “S potešením oznamujeme prvý tím alpských športov, ktorý sa tento rok zúčastní virtuálnych turnajov a majstrovstiev. V spolupráci so spoločnosťou Race Clutch bude tím alpských športov trénovať hľadanie najlepších svetových pretekárov SIM. Športový tím bude pokračovať v premostení priepasť, keď sa tieto mosty každým rokom čoraz viac približujú medzi týmito dvoma svetmi, čo sa dozvieme z našich programov Formule 1 a Alpských závodov, a my sa nemôžeme dočkať, až náš tím a naši jazdci budú takmer súťažiť v roku 2021. “

READ  Katy Perry oslávila svoje narodeniny! Bloom pre ňu pripravila priznanie a prezradila toto ... - Hviezdne prípady - Koktejl

Richard Arnaud – prezident a zakladateľ spoločnosti Race Clutch, šéf tímu alpských športov:

„Celý tím spoločnosti Race Clutch je hrdý a nadšený, že môže byť súčasťou alpskej rodiny! Naše odborné znalosti a dlhoročné skúsenosti v oblasti závodenia na SIM karte poskytnú to najlepšie prostredie na to, aby sme mohli pokračovať v súťažení pred Alpine Sports. Prvým cieľom je vyhrať šampionát so športovou sériou F1. Verím v tím, ktorý sme dali dokopy. Dúfam, že táto spolupráca zvýši záujem o hru, privedie so sebou nových fanúšikov F1 a otvorí Alpine nové príležitosti vo virtuálnom závodnom svete. Jedná sa o fantastický nový výlet, ktorý sa začína pre športové preteky vo Francúzsku. “

Nicola Langut, pretekárka v alpskom športe:

“Som šťastný, že budem pokračovať v kariére s Alpine po úspešnej sezóne 2020. Samozrejme, po prvej úplnej kampani je teraz cieľom bojovať o šampionát a pridať ďalšie výhry. Minuloročné skúsenosti pomôžu zopakovať niektoré z chyby. Cítim sebavedomie a teším sa na športovú sériu F1 2021. “

Fabrizio Donoso, tímový jazdec alpských športov:

“Ak vezmeme do úvahy minulú sezónu, bola to skvelá príležitosť mať tento rok opäť súťažiť. Mal som čas na simulátore i mimo neho. Mojím hlavným cieľom je teraz sústrediť sa iba na výkon a moje riadenie.”

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close