Technológie

Dokonalý temný reštart spoločnosti Microsoft v koprodukcii spoločnosti Crystal Dynamics • Eurogamer.net

Na palubu sa dostali Avengers od Square Enix a Tomb Raider Studio.

Tajomnú novú hru Perfect Dark od Microsoftu spoločne vytvoria Marvel Avengers a Tomb Rider Studio Crystal Dynamics.

Je to prekvapujúce oznámenie vzhľadom na to, že tento životopis bol doteraz výlučne projektom prvej strany. Crystal Dynamics je medzitým dcérskou spoločnosťou Square Enix.

Ale dáva to nejaký zmysel. Iniciatíva, tím založený na Santa Monice spoločnosti Microsoft, bol vytvorený tak, aby pracoval na projekte, ktorý založil bývalý šéf Crystal Dynamics Darrell Gallagher a riaditeľ životopisu Tomb Rider Daniel Newberger počíta s jeho umiestnením.

„Perfect Dark Update! Spolupracujeme so svetovou spoločnosťou Crystal Dynamics, ktorá stojí za postavami poháňanými hrami, ako je Tomb Raider, aby sme tento špionážny triler z pohľadu prvej osoby priniesli ďalšej generácii.“ Twitter Toto ráno. Áno, o Marvel Avengers sa nič nehovorí.

„Tímy sa nevzdali príležitosti spolupracovať. Stále sme na začiatku vývoja, ale sme neskutočne nadšení, že môžeme ponúknuť túto temnú príležitosť dokonalému Dark Vision!“

Tento obsah je hostený na externej platforme a zobrazí sa iba vtedy, ak prijmete zacielené súbory cookie. Na zobrazenie povoľte cookies.

Náš prvý Krátky pohľad na Microsoft Restarted Perfect Dark Prišiel na slávnostné udeľovanie cien Sports v decembri. Upútavka na hru odhalila, že prevzala budúcu „ekologickú sci -fi“ a formálne predstavila iniciatívu Iniciatíva ako vývojára projektu.

READ  Zdá sa, že zemetrasenie ustupuje a začína sa meniť

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close