Veda

Dokumentárny film Disney Plus medzi hviezdami

Kapitán NASA Chris Cassidy

Kapitán NASA Chris Cassidy
snímka obrazovky: medzi hviezdami

Priznajme si to, fičíme na vesmírnych šou a filmoch-prvý muž, ad Astra, A pre celé ľudstvo Premiéra v rovnakom 14-mesačnom období bola ako zlúčenie troch sviatkov do jedného. Takže sa pripravujeme na debut novej série zameranej na NASA od Disney Plus, aj keď sme nebol veľmi ohromený správne veci. ale totonajnovšia ponuka, šesťdielny dokument Téma medzi hviezdami Premiéra mala 6. októbra, to znie napínavejšie, ako už veľa skriptovaných Vesmírna súprava: Pulzujúca príprava na vesmírny let, ktorá je súčasťou misie na opravu, časť finále Pokus. V tomto prvom pohľade na sériu sa stretnete tím Astronauti, inžinieri a letoví kontrolóri NASA a odborníci majú za úlohu opraviť prístroj za 2 miliardy dolárov.

dochádza k opuchu získať slušné množstvo zdvihnite v tom prívese? Iste, ale práve to majú napučané skóre a dobre zostrihané upútavky robiť. Tento dokument je spoločným úsilímT mnohými spôsobmi; Bol natočené srýchlostné agentúry po celom svete vrátane NS Johnsonovo vesmírne stredisko v Houstone, Európska vesmírna agentúra v Kolíne nad Rýnom, Japonská agentúra pre prieskum vesmíru mimo Tokia, a Ruská vesmírna agentúra v Star City (nie on nie) medzi hviezdami Nasleduje kapitána NASA Chrisa Cassidyho, čo má byť jeho poslednou misiou, keď mieri na Medzinárodnú vesmírnu stanicu Spolupracujte s inými astronautmi a odborníkmi na vyladení magnetického spektrometra Alpha (AMS).

Rovnako ako v prípade Cassidy, aj táto séria nám predstavuje intímne zábery, videodeníky a zábery z priameho prenosu Luca Parmitano z Európskej vesmírnej agentúry; nováčik nasa astronaut Drew Morgan,; Emily Nelson, letová riaditeľka AMS, 10. ženská letová riaditeľka v NASA; Heather Bergman, manažérka nástrojov AMS Spacewalk Tool v NASA; Profesor Samuel Ting, nositeľ Nobelovej ceny za objav subatomárnej častice a vynálezca AMS; a Ken Boulweg, projektový manažér AMS, s ktorým spolupracoval PProfesor Ting o experimente AMS od jeho začiatku pred 25 rokmi.

medzi hviezdami Je Produkoval Fulwell 73 Productions (ktorý môžete poznať podľa Jamesa Cordena) pre Disney+. Sunderland „Til I Die“ A som zúfalý tvorca Ben Turner je režisérom a výkonným producentom filmu Fulwell 73.

Celý šesťdielny dokument bude k dispozícii na Disney Plus 6. októbra.

READ  V rubíne starom 2,5 miliardy rokov sa našli staroveké stopy života

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close