Zábava

Dominika Kavaschová priznala tehotenstvo len nedávno, ale už má poriadne veľké bruško

Veľmi jej to pristane! Zdá sa, že naša obľúbená herečka dokázala svoje tehotenstvo dlho tajiť.

Herečka Dominika Kavaschová len nedávno oznámila radostnú správu, že čoskoro sa stane po prvý raz matkou. Postarala sa o poriadne prekvapenie a pridala sa k niekoľkým ďalším matkám celebrít, ako napríklad Zuzka Šebová alebo Diana Hágerová.

Viac informácií o tehotenstve herečka neprezradila, fanúšikom sa však poďakovala a bolo viac ako jasné, že sa bábätko nevie dočkať. Tentokrát zverejnila aj fotografiu, ktorá ukazuje, že prvé týždne tehotenstva sú za nami a už sa ukazuje jej väčšie bruško.

Dominika Kavaschová sa už pýši bruškom

Zdroj: Instagram Dominika Kavaschová

Otcom dieťaťa je herec Daniel Fischer, s ktorým Dominika tvorí pár už dlhší čas. Veľké správy oznámili prostredníctvom instagramu.

“Náš drahý a drahý, čo nás máte radi a prajete nám, máme krásne správy 🙂 Čakáme bábo, veľmi sa na neho tešíme. Držte nám palce, juch,” napísala herečka k fotke.

Našla lásku u priateľa

Dominika a Daniel sa zoznámili počas štúdia na univerzite, partnermi sa stali iba nedávno a sú tiež medzi tými, ktorých priateľstvo prerástlo do vzťahu.

Láska nás niekedy pripravuje na nečakané prekvapenia a pár sa stretával 10 rokov, keď sa dali dokopy, čoskoro z nich už bude dokonca rodina a deti.

Dominika Kavaschová čaká dieťa

Zdroj: Instagram Dominika Kavaschová

Dominika je v súčasnosti jednou z našich najobľúbenejších herečiek a správa o bábätku ju tak potešila. Okrem herectva tiež spieva a dokonca vydáva spoločné album so svojou kamarátkou Andreou Bučko.

Napriek pandémii sa zdá, že herečka prežíva krásne obdobie a darí sa jej v súkromnom i pracovnom živote. Ostáva nám len dúfať, že Dominika bude zdieľať viac fotografií, alebo prezradí, či nosí pod srdcom chlapca alebo dievčatko.

Diana Hágerová čaká svoje druhé dieťa

READ  Poprední slovenskí militanti uväznení na 4 roky za použitie neonacistického symbolu

Vyzerá to, že sa začal nový baby boom! Diana a Roman sa už tešia na ďalšie dieťa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close