Zábava

Dominika Stará ako nevesta: Nádherná … Vybrala si tieto šaty!

Rovnako ako mnoho ďalších žien plánujúcich svadbu, aj Dominika Stará musela svoje plány prispôsobiť aktuálnej pandemickej situácii. Práve pre mňa sa speváčka rozhodla podeliť s verejnosťou o šaty, ktoré si vybrala na svoj deň D.

Zdroj: Instagram DŠ

Dominika Stará ako nevesta:

Zdroj: Instagram DS

Šaty sú naozaj nádherné a Dominika v nich vyzerá očarujúco. Faktom však je, že sa o zábery podelila práve preto, že musela prehodnotiť svoj výber. „Takže … toto mali byť oni! Jednoduché, snehovo biele, saténové, letné .. Ale keďže COVID mení plány, vybrali sme si s majiteľkou svadobného salónu spolu s majiteľkou svadobného salónu iné, krajšie a hlavne vhodnejšie svadobné šaty na zimnú svadbu, ” prezradila speváčka.

To tiež znamená, že prehodnotila svoje jarné plány a chce svadbu urýchliť. „Nemá zmysel čakať 7 mesiacov na niečo, o čom v zásade netušíš, či to vyjde. O našej májovej svadbe snívam už pol roka a za jeden deň som ju o pár mesiacov skôr presunula. Máme jednoducho sme sa rozhodli, že najdôležitejšie pre nás je byť pred Pánom. Takže s párty alebo bez nej sa o pár mesiacov vydám, “ oznámila svojim fanúšikom na Instagrame.

Dominika Stará ako nevesta:

Zdroj: Instagram DŠ

Ako ďalej speváčka zdôraznila, svojim príspevkom chcela ukázať, že pandemická situácia mení plány a životy mnohých. „Všetci sme na jednej lodi a mali by sme ťahať za jeden povraz. Robte zodpovedné rozhodnutia. Zamyslite sa nad tým, ako moje rozhodnutie ovplyvní ľudí okolo mňa.“ apeloval na ľudí.

Zároveň poukázala na to, ako musela skresľovať svoje predstavy o svadbe – namiesto mája bude zima, namiesto 80 hostí iba najbližší, pokiaľ je to možné, namiesto originálnych svadobných fotografií vo vode, fotografie budú v snehu. „No, verte mi, to nám nezabránilo v tom, aby sme sa ako malé deti tešili na náš nový, skorší deň D! Nezačali sme sa topiť v smútku, nezačali sme obviňovať vládu, nezačali sme hádzali zem ako malé deti, nezačali sme uvažovať o tom, ako obísť obmedzenia. A verím, že jedného dňa povieme svojim vnúčatám, ako sme sa kvôli korunke a skôr v čom spočíva jej kúzlo, vydali skôr? “ Napísala Dominika.

READ  Recenzia filmového festivalu v Benátkach: Úžasný pár hviezd a filmára Nototlanda

Dominika Stará ako nevesta:

Zdroj: Instagram DS

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close