Technológie

Dron ako na dlani. DJI Mini 2 za 449 dolárov je rýchlejší, má väčší dosah a nahrávanie videa v rozlíšení 4K

Minuloročný DJI Mavic Mini bol označený za najmenší a najľahší plnohodnotný dron na trhu. Teraz je tu Mini 2, ktorý vyzerá identicky a váži rovnako 249 gramov, ale prichádza s bezdrôtovým pripojením DJI OcuSync 2 s dosahom 2,5x a stabilnejším pripojením (predchodca stavil na pomerne kolísavé pripojenie Wi-Fi).

Novinka používa rovnaký ovládač ako nový Mavic Air 2, aj keď mu samozrejme chýba funkcia pokročilého vyhýbania sa prekážkam a sledovania, pretože tento dron má oveľa menej senzorov. Maximálne rozlíšenie videa bolo zvýšené na 4K pri 30 snímkach za sekundu a pri dátovom toku 100 Mb / s, pri 2,7K je to 25 / 30p @ 40 Mb / s a ​​okrem JPG je možné snímať aj fotografie vo formáte RAW. Malý 1 / 2,3-palcový snímač sníma 1080p rýchlosťou až 60 snímok za sekundu.

DJI tvrdí, že boli vylepšené aj motory Mini 2, ktoré umožňujú rýchlejšiu akceleráciu a maximálnu rýchlosť 57 km / h (v porovnaní so 46 km / h od jeho predchodcu). Taktiež sa predĺžila výdrž batérie o jednu minútu (z 30 na 31 minút) a dron by mal odolávať nárazovým vetrom až do 38 km / h. Zvýšila sa však aj cena. Za DJI Mini 2 s diaľkovým ovládaním a jednou batériou zaplatíte za Fly More Combo s tromi batériami, nabíjacím uzlom a prenosným puzdrom 449 dolárov alebo 599 dolárov.

Zdroj: theverge.com.

Zobraziť galériu

READ  Uniknuté zábery môžu ukázať možnosti Halo Infinite pre neskorý režim Forge

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close