Zábava

Drvivá správa. Spevák má štvrté štádium rakoviny, nádor sa nedá operovať

Britský spevák Tom Parker, ktorý bol päť rokov súčasťou chlapčenskej skupiny The Wanted, informoval na sociálnej sieti o veľmi smutnej správe. Tridsaťdvaročný interpret má štvrté štádium glioblastómu. Je to najzhubnejší nádor na mozgu a nemožno ho operovať.

„Nie sme aktívni na sociálnych sieťach už niekoľko týždňov a je čas ti povedať prečo,“ začal Tom. “Nie je to pre mňa ľahké povedať, ale bohužiaľ, diagnostikovali mi nádor na mozgu a už sa podrobujem liečbe. Veľa sme premýšľali, ale rozhodli sme sa to neskrývať alebo skrývať, ale chceli by sme mať jeden rozhovor, v ktorom by sme objasnili všetky podrobnosti a informovali všetkých o faktoch, “pokračoval vo svojom vyhlásení.

zdroj: Instagram / tomparkerofficial

“Sme v úplnom šoku, ale budeme bojovať. Nechceme váš smútok, všetko, čo chceme, je láska a pozitivizmus,” napísal a dodal, že “spoločne zvýšime povedomie o tejto strašnej chorobe a budeme hľadať všetku dostupnú liečbu.” možnosti. “„ Bude to ťažký boj, ale s láskou a podporou všetkých nad ním zvíťazíme, “napísal na záver.

Tom Parker sa oženil s Kelsey Hardwickovou v roku 2018. Koncom júna minulého roka sa im narodila dcéra Aurelia Rose a v júni tohto roku oznámili, že v novembri sa narodí chlapec.

zdroj: Instagram / tomparkerofficial

Jeden z najväčších hitov skupiny The Wanted – Glad You Came:

Ďalšie hity od The Wanted – Chasing The Sun alebo Walks Like Rihanna:

READ  Nezabudnuteľný český herec: Namiesto živého vysielania skončil v nemocnici ... Na druhý deň zomrel

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close