Zábava

Dvojčatá slávneho Chucka Norrisa? Ich otcom sa stal po 60. rokoch, jeho hrdinom je – Hviezdne prípady – Koktejl

80-ročný Chuck Norris je päťnásobný otec. Jeho najmladšími potomkami sú dvojčatá Danilee a Dakota, ktoré majú slávneho filmového a sériového hrdinu so svojou druhou manželkou, Genou O’Kelleyovou (56).

Herec sa s bývalou blonďavou modelkou zoznámil v 90. rokoch a v roku 1998 spolu stáli pred oltárom. Pár vychováva spomínané dvojčatá, ktoré sa narodili 30. augusta 2001. V tom čase mala Norris už 61 rokov.

Chuck Norris s manželkou Gene O’Kelley a dvojčatá dcéra Danilee a syn Dakota na fotografii z roku 2012.

Autor: Profimedia

Norrisine deti majú svoje Instagramy a s fanúšikmi zdieľajú aj rodinné fotografie. V auguste, keď oslavovali devätnáste narodeniny, zverejnili aj veselé video. Z dcéry Danilee vyrástla pekná mladá žena, ktorá pri príležitosti Dňa otcov zverejnila niekoľko pekných záberov Chucka Norrisa. Keď písala o zverejnených fotografiách, vždy bola na svojho otca veľmi hrdá a od detstva bola jej hrdinom. Dakotin syn zasa ide v šľapajach svojho otca a podľahol kúzlu bojového umenia. Boli to tí, ktorí preslávili Chucka Norrisa.

“Keď som vyrastal, vždy som sa na svojho otca díval s láskou a obdivom. Je to kvôli tomu, ako veľmi ma ubezpečoval, že som milovaná a chránená. Stále sa cítim rovnako. Môj otec bude vždy niekto, koho držím na vysokej úrovni vážiť si a považovať ho za jedného z najťažšie pracujúcich ľudí, akých poznám. Je to môj hrdina, “napísala pred časom na Instagram jeho dcéra.

Rodina prešla pred niekoľkými rokmi veľmi ťažkým obdobím. Matka dvojčiat, Gena, mala za sebou ťažký boj, počas ktorého ju podporuje aj jej manžel od roku 2013. Po injekcii kontrastnej látky pred vyšetrením pomocou magnetickej rezonancie mala skončiť s ťažkými následkami neurologické problémy. Následne prežila náročných 5 mesiacov liečby. V roku 2017 pár žaloval farmaceutickú spoločnosť, ktorá vyrábala kontrastnú látku.

READ  Oscarový herec so slovenskými koreňmi: Jeho zdedená porucha zničila jeho vysnívanú kariéru

Medzi svojimi hollywoodskymi kolegami je 80-ročný Chuck Norris jedným z otužilcov, ktorého diváci poznajú ako nekompromisného muža zákona zo série Walker Texas Ranger (1993 – 2001). Norrisova cesta k tomu, aby sa stala legendou medzi hercami akčných filmov, nebola ľahká, napríklad v mladosti bojoval s predsudkami kvôli krvi, ktorá mu žila v žilách. Norris mu zmenil život až po pobyte v Ázii. Práve tam sa zoznámil s bojovým umením, taekwondom, džudom a karate. Zahral si vo filmoch ako Missing in Combat (1984), Invázia do USA (1985) alebo Delta Force (1986). Kult Chucka Norrisa stále žije na internete – človek, ktorý dovolil Bohu, aby stvoril svet, dokáže deliť nulou a plakať cibuľu.

Páči sa vám tento článok? Podporte prosím kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať denné správy, rozhovory, komentáre, správy, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme tiež vašu podporu.
Ďakujem za akýkoľvek finančný príspevok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close