Technológie

E.A. Hovorí sa, že remake Dead Space je oficiálny a zdieľa prvý teaser trailer Eurogamer.net

PS5 sa dodáva s Xbox Series X / S a PC.

Spočiatku to bolo Povesť„Teraz je to oficiálne: Remasterované spracovanie klasickej sci-fi klasickej hry Dead Space of Vimasral na konzole PlayStation 5, Xbox Series X / S a PC.

Pôvodný Dead Space bol znovu uvedený do života v roku 2008 v úlohe inžiniera Isaaca Clarka, ktorý vyslal vojakov na desivú cestu tienistým vnútrozemím ponorky USG Ishimura, ktorej posádku zmasakrovali desivé stvorenia známe ako necromorps.

Nasleduje lahodné atmosférické hororové dobrodružstvo z pohľadu tretej osoby, v ktorom vojaci nájdu matku všetkých opravárov reagujúcich na loď, nájdu Isaacovu nezvestnú partnerku Nicole a pomocou laserov amputujú nespočetné množstvo nekromorfných nôh.

Dead Space – Official Teaser Trailer.

Po počiatočnom úspechu Dead Space sa obe pokračovania stupňovali s klesajúcimi príjmami a séria skončila s Dead Space 3 v roku 2013, čo znamená, že fanúšikovia už viac ako desať rokov snívajú o akejsi renesancii. EA so správou, že „Motive Studio (Star Wars: Scrotrans)“ pre PS5, Xbox Series X / S a PC momentálne pracuje na remaku prvej hry „Completely Rebuilt from the Ground“.

Špecifikácie stále chýbajú, ale remake EA, ktorý využíva engine Frostbite, ho povýši do „nebývalých výšok s hrôzou a ponorom … s ohromujúcim vizuálnym, zvukovým a ovládacím prvkom“. Potvrdzuje pokročilý príbeh, postavy, dynamiku hry a „mnoho ďalších“.

E.A. O dátume vydania remaku Motiv’s Dead Space zatiaľ nič nehovorí, ale čoskoro ich bude s vydavateľom veľa ďalších.

READ  Spätná kompatibilita na Xbox Series S nebude používať "Xbox One X vylepšenia"

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close