Technológie

E3 2023: Oznámené dátumy a podrobnosti

E3 2023 oznámila dátumy návratu 13. až 16. júna – samostatné dni (a arény) pre tlač a verejnosť.

Po troch rokoch neistoty sa E3 vráti v roku 2023 na osobnú skúsenosť v Los Angeles Convention Center. Digitálne podujatia partnerstva budú predchádzať fyzickému veľtrhu (začína sa 11. júna), no prestížne podujatie potrvá od utorka 13. júna do piatka 16. júna.

Zatiaľ čo nedávne E3 spojili obchodné a spotrebiteľské strany priemyslu do jedného podujatia, E3 2023 ich rozdelí do dvoch odlišných oblastí. Podujatie s názvom E3 Business Days od utorka 13. júna do štvrtka 15. júna sa zameria na profesionálov z odvetvia a herné médiá.

Medzitým sa štvrtok 15. júna a piatok 16. júna ponesie názov E3 Gamer Days, ktorý sa zameria viac na spotrebiteľov, kde sa môžu „zoznámiť s budúcnosťou hier a spojiť sa s vývojármi, tvorcami obsahu, mediálnymi osobnosťami a ďalšími ..“ Gamer Days sa budú konať v samostatnej hale ako Business Days.

Logo E3 2023. (Obrazový kredit: ESA/ReedPop)

Asociácia Entertainment Software Association (ESA) sa spojila so spoločnosťou ReedPop na produkciu podujatí – spoločnosťou stojacou za New York Comic Con, PAX, Star Wars Celebration a ďalšími – jasne dúfajúc, že ​​podnikom a fanúšikom prinesie sústredenejší a nezabudnuteľnejší E3.

„Opätovné založenie tradičného týždňa E3 privedie odvetvie späť k sebe, vráti túto iskru a obnoví úlohu E3 ako skutočne magickej globálnej prezentácie pre tvorcov hier a spotrebiteľov,“ povedal Kyle Marston-Gish, viceprezident pre hry v Reedpop. .

Napriek tomu, že E3 bola kedysi najznámejšou a najobdivovanejšou každoročnou udalosťou v oblasti hier, bola v posledných rokoch predmetom kontroverzií a neistoty. Osobné údaje viac ako 2 000 účastníkov podujatia v roku 2019 boli verejne prístupné na oficiálnej webovej stránke ESA, zatiaľ čo pandémia COVID-19 podujatie od roku 2020 uzavrela.

READ  Toto sú prvé unboxingové videá nových počítačov Mac s čipom M1!

Hoci sa vrátila v roku 2021 s virtuálnou udalosťou, nejednotnosť a nevýrazné scény zostali veľmi želané a podujatie v roku 2022 bolo úplne zrušené. Našťastie E3 2023 vyzerá ako návrat do formy pre milovanú výstavu, ktorá kedysi znamenala tak veľa pre milióny nadšencov po celom svete.

Billy Givens je nezávislý pracovník v IGN s viac ako desaťročnými skúsenosťami s písaním herného, ​​filmového a technologického obsahu. Jeho prácu nájdete aj v GameSpot, USA Today, Digital Trends, Tom’s Guide a ďalších. Môžete ho nájsť hovoriť o videohrách a ďalších veciach na Twitteri na @mektige.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close