Zábava

Eden škodí: Real Madrid čelí ďalšiemu neúspechu zranenia Futbalové správy

Útočníka Realu Madrid Edena Hazarda vylúčili na ďalších šesť týždňov so zranením podkolennej šľachy.

Real v stredajšom vyhlásení uviedol, že mu v tento deň po tréningu hrozí zranenie svalu na ľavom stehne, španielske médiá uviedli, že nemôže skončiť.

Belgicko vynechalo predchádzajúci deň so svalovou únavou a celkovo prešlo intenzívnou kampaňou, ktorá trpela problémami s fitnes.

Tridsaťročný škodlivý španielsky denník nešpecifikoval, ako dlho bude Real vonku Marka Naznačil, že bude stáť na vedľajšej koľaji štyri až šesť týždňov.

24. februára bude chýbať na prvom zápase finále šestnástky Ligy majstrov v Atlante a 7. marca na ceste za lídrom ligy Atleticom Madrid.

Harm, ktorý sa pripojil k Realu z Chelsea za klubový rekord 100 miliónov eur v roku 2019, utrpel vo svojej prvej sezóne dve veľké zranenia členka a počas tejto kampane má na konte tri samostatné kúzla.

Na začiatku sezóny vynechal šesť týždňov so zranením členka a potom bol po pozitívnom teste na Covit-19 nútený dva týždne v novembri vynechať.

Obrázok:
V tejto sezóne poškodil iba 13 vystúpení za tím Real vo všetkých súťažiach

Jeho návrat z vírusu v dôsledku vírusového zranenia trval 10 dní a na ďalší skutočný štart do Osasuny 9. januára čakal šesť týždňov.

Gólom a osobným výkonom prejavil známky svojej schopnosti v januárovej výhre 4: 1 nad Alavesom, ale nádeje na úplný návrat do formy s týmto nedávnym svalovým zranením nabrali nový smer.

Harm Six La Liga sa začína v tejto sezóne a končí sa iba 90 minút v ligovom zápase.

V stredu sa kapitán Realu Sergio Ramos vrátil na plný tréning na viac ako dva týždne so zranením kolena.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close