Ekonomika

Elektrická kolobežka za 187 € určená pre deti!

Fenomén elektrických skútrov plne dominoval aj na Slovensku. Niet divu, že ak ich používate s rozumom, sú elektrické skútre skvelým spôsobom, ako sa efektívne pohybovať po meste alebo sa len tak vyblázniť.

Väčšina z nich je však určená hlavne pre dospelých. Na to, aké sú malé, sú dosť výkonné, rýchle a teda dosť nebezpečné. S riešením prichádza spoločnosti KUGOOktorý pripravil model s označením „mini„. Je navrhnutý pre menších ľudí, resp. pre dospievanie 65 kg.

Elektromotor v kolobežke je dostatočne tichý a výkonný na to, aby vydržal 5% stúpanie.

KUGOO Kirin Mini 2

Cena: 187,47 € | Kupón: GKB523S | Poštovné: zadarmo

Hlavný rozdiel medzi klasickou elektrickou kolobežkou a a KUGOO Kirin Mini 2 je veľkosť, výkon a dojazd. Pretože je určený pre menších ľudí, je ľahší a zároveň pomalší. Dosahuje maximálnu rýchlosť 15 km / h a prístup 10 až 15 km na poplatok. Stará sa o jazdu 150 W motor. Celý stroj je certifikovaný IPX4.

Súčasťou výbavy sú dve brzdy. Jeden elektrický (vpredu) a druhý manuálny (šliapanie na blatník). Batéria v kolobežke je od 0% do 100% poplatky za 4 – 5 hodín, čo je jedna z nižších hodnôt medzi skútrami.

KUGOO Kirin Mini 2
KUGOO Kirin Mini 2 a jeho rozmery.

Ak sa niekomu vo vašej domácnosti takýto skúter páči, môžete si ho objednať v overenom obchode Geekbuyingkto ti to pošle výslovne z európskeho skladu (v Poľsku). O pár dní bude doma a za poštovné samozrejme neplatíte nič. Nezabudnite pri objednávke použiť kupón GKB523Sčím sa vaša cena zníži z pôvodných 199,51 EUR na 187,47 €.

V spolupráci s Geekbuying.

READ  Škoda zverejnila ceny elektrifikovanej Octavie. e-TEC, iV a RS iV

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close