Elias je na Oyster Open v dobrej forme

OEIRAS / STARNBERG, 8. apríla 2022

Portugalčina vo forme Gustáv Eliáš Zaznamenal 13. víťazstvo v rade Overseas Open V piatok. Tridsaťjedenročný rodák z Lorinhy si vybojoval postup do semifinále 6-4, 5-7, 6 po úspechu minulú nedeľu a minulú nedeľu v Centro Desportivo National do Jamo. 3 výhry Zsombor Piros Z Maďarska.

Elias využil šiestu zo svojich 11 šancí na brejkovacie body a získal 53 percent z celkového počtu bodov, ktoré získal, aby vyhral o dve hodiny a 20 minút neskôr.

„Cítim sa dobre, veľmi šťastný“ povedal Eliáš. „V istom momente som si myslel, že to skončí najhorším možným spôsobom. Na včerajšom aj dnešnom stretnutí som bol veľmi unavený, ale pozitívne na tom je, že sám som psychicky stabilizovaný. Vec.

Svetové číslo. Proti druhému českému tímu na 173. mieste Zdenek KolárVíťaz zo stretnutia Topsy-Dervy s hráčom 8. úrovne Dmitrij Kuzmanov Bulharsko vyhralo 6:1, 0:6, 7:6 (6). Kolar vyhral o 6 bodov menej ako jeho rival, ale vyhral o dve hodiny a 30 minut neskor.

V hornej polovici žrebovania Jozef Gowalick Slovensko bolo porazené Lucas Rosol 7-6 (6), 6-2 z Českej republiky. 7. hráčka poradia trikrát prelomila podanie súpera a za hodinu a 34 minút si zabezpečila víťazstvo. Nasleduje Kovalik Alessandro Gianesi. Piate Taliansko skončilo na 4. mieste Christopher O’Connell 6-4, 6-4 z Austrálie. Zápas trval hodinu a 34 minút.