Zábava

Elizabeth II urobila hlavné rozhodnutie! Počas jej vlády zatiaľ nič také neurobila – Star Cases – Cocktail

Britská kráľovná Alžbeta II.

Autor: ,

Britská kráľovná, kráľovná Alžbeta II., Pravdepodobne zostane na zámku Windsor až do konca tohto kalendárneho roka, v ktorom od 19. marca zostáva s manželom princom Filipom kvôli pandémii koronavírusov.

Buckinghamský palác bude obývaný až do budúceho roka. Britské denník Mirror o tom podáva správy. 94-ročná Elizabeth II však plánuje. príďte do Londýna aspoň na oficiálne podujatia, ale iba ak je to bezpečné. Mimo Buckinghamského paláca sa zdá byť najdlhší za menej ako 68 rokov.

„Samozrejme, existuje snaha oživiť Buckinghamský palác ako pracovný priestor. K tomu však dôjde iba vtedy, ak bude tento krok na základe všetkých odporúčaní zavedený,“ uviedol nemenovaný zdroj z prípadu kráľovnej. spojenie, s ktorým sa nedávno rozšírili špekulácie, že zo strachu z COVID-19 sa už nikdy neobjaví. verejnosť.

Páči sa vám tento článok? Podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom dennej Pravdy a jej internetovej verzie je priniesť vám denné správy, rozhovory, komentáre, správy, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme vašu podporu.
Ďakujeme vám za akýkoľvek finančný príspevok.

READ  Auschwitz Nahlásiť recenziu filmu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close