Technológie

Elton Ring je môj obľúbený, ale sú to neuveriteľné indie hry, ktoré ma držali v roku 2022

Bezpochyby vznešené FromSoftware Eltonov prsteň Veľmi pohodlne som si zabezpečil svoj vlastný GOTY spot na rok 2023 (spolu s úžasnosťou obsidiánu Pendiment na druhom mieste) a v skutočnosti je to jednoduchšia voľba ako ktorýkoľvek iný rok v poslednej pamäti. Nič iné sa tomu naozaj nepribližuje, najmä čo sa týka tohtoročného výberu veľkých AAA príšerností.

Napriek tomu, že som miloval svoju výpravnú cestu cez The Lands Between a chlapče, zbožňoval som ju, keď sa pozerám späť na rok 2023 ako celok, sú to indie hry, ktoré ma opäť zaujali, držali ma pri hraní Za posledných dvanásť mesiacov som chcel na svojom Xboxe viac.

V roku 2023 bolo niekoľko nezávislých príchodov, o ktorých sme všetci vedeli, že sú to ohňostroje dávno predtým, ako sa sem dostali, konkrétne Sam Barlow’s Incredible Nesmrteľnosť (Ten chlap nevie, ako urobiť zlú hru), ale iní, veľa ľudí, sa odniekiaľ prikradlo a ľahko mi poskytli niektoré z mojich najpamätnejších zážitkov tohto roka, žánru hier. Zážitky, ktoré vo vás zostanú ešte dlho a pripomenú vám, prečo toto umenie vôbec milujete.

Soapbox: Elton Ring je môj boh, ale sú to neuveriteľné indie hry, ktoré ma prinútili hrať v roku 2022 8

Tribute Games‘ Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge Je to hra, na ktorú som pozeral roky – ak má Totemu niečo spoločné s nejakým projektom, zvyčajne sa na ňu vykašlem – a hoci som čakal, že bude dobrá, strhla ma a úplne znovu zachytila ​​návykové vzrušenie staré hry Korytnačky, ktoré by som radšej hral v arkádach po škole. Utratený čas a peniaze, ale s moderným leskom, vďaka ktorému bolo všetko trochu uhladenejšie.

Soapbox: Elton Ring je môj boh, ale sú to neuveriteľné indie hry, ktoré ma prinútili hrať v roku 2022 7

Čo sa týka vecí, ktoré ma úplne nevidia, je ich niekoľko. Sci-fi survival horor Rose-Engine Games Signalis, hra, ktorá nečakane skončila v mojej top päťke za rok. Bounding Box Software predstavil absolútne vynikajúci kúsok starej akčnej strieľačky vo formáte. Proteus – doslova najlepší strelec roka, bez otázok – a Matthias Linda Reťazové ozveny RPG zo starej školy, ktoré vzdáva hold klasike a zároveň prináša na stôl svoje vlastné jedinečné nápady, skvelé súboje a roztomilé postavy. Ako to, preboha, niekto dokáže?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close