Ericssonove Intery ukazujú na Napoleona

Christian Eriksen požaduje bod za vedúceho hráča Serie A Inter Miláno, ktorý vyhral všetkých 11 svojich zápasov a v nedeľu v Neapole remizoval 1: 1.

Strana Antona Contého je stále na čele tabuľky, pretože od roku 2010 mieri o prvý titul s deväťbodovou výhodou pred druhým AC Miláno.

Miláno predtým zvíťazilo nad San Siro Janov 2: 1.

Neapol však prišiel o šancu postúpiť do kotviska Ligy majstrov na úkor Zhoua, ktorý v nedeľu predtým podľahol 1: 0 na tretiu Atlanta.

Neapol Gennaro Katuzo má náskok pred talianskym šampiónom o dva body, budúci štvrtok hostilo šieste Lazio.

Najlepší strelec Romelu Lukaku poklepal na drevo na oboch stranách úvodného hráča Neapola, vlastný gól po chybe brankára Samira Handanoviča.

Lorenzo Insane sa pokúsil spojiť s Victorom Osimhanom a Stephen de Vrij poslal loptu do vlastnej siete, len aby stratil kontrolu blokovaním lopty od Handanovica.

Eriksson potiahol úroveň Inter 10 minút po brejkovom brejku spoza pokutového územia a zrazil Alexa Mereta na bránu Neapola.

Fabian Ruiz prenikol po 63 minútach po príležitosti spojenia s centrom Giovanniho de Lorenza a Neapol pohrozil kupcovi Interu Matteovi Politanovi, že túto čiaru prekročí v priebehu desiatich minút.

Interu sa pod Conte prvýkrát nepodarilo získať proti Neapolu maximálne tri body.

Medzitým získal Kutuzovov tím šesť výhier za sebou.