Svet

Erika Judínyová je terčom veľkej kritiky: FOTO Čo má na sebe … Ako chodíte do roboty?

Spolu so svojím tímom spolupracovníkov vykopala svoj štýl od základov. Namiesto výrazného líčenia to prišlo jemné a elegantné, ale to isté platilo aj o jej outfitoch. Skrátka – zo sexice zo Smotánky bolo jasné, že sa čoskoro stane matkou, a tak pracovala. Publikum ju zahŕňalo množstvom komplimentov, ktoré hovorili o tom, ako sa zmenila a že sa konečne správa ako dáma.

A tak je to dodnes. Prinajmenšom to tak bolo. Náročné oblečenie je preč, ale kritika verejnosti sa vrátila. A za všetko môže posledný pohľad, ktorý blondínka predviedla v Smotánke. Mala oblečené tepláky, ktoré boli doladené čižmami, a vlasy a vizáž divákom neudierali do očí. A tak do toho išli znova.

„To, že si mama, ešte neznamená, že si žena.“ povedala moderátorke istá Simona. “Tento typ účesu ju nezastaví. Poskytuje efekt opuchnutej tváre,” opäť uviedla iná žena. „Varila doma, nestíhala, tak sa obliekla a zabudla sa prezliecť, “ zasmial sa ďalší divák. A niekoľko ďalších kritických komentárov sa zameralo na spomínanú kombináciu čižiem a súpravy.

Eriku Judínyovú opäť predstavili diváci
Erika Judinyová je obrovským terčom

Zdroj: TV MARKÍZA

Ale ako to už býva, našli sa aj takí, ktorí Judiny podporovali a hejterov niesli pod čiernu zem. “Ľudia, ste v poriadku. Či už má župan a výstrih po kolená, rozparok v sukni, kým neviete kam. Takže teraz má teplákovú súpravu. No a čo,” napísala iná pani s tým, že kto chce, vždy si nájde niečo negatívne a nie je v kompetencii nikoho riešiť, koľko má Erika rokov a aký štýl obliekania preferuje. Každý by mal predsa nosiť to, v čom sa cíti dobre.

Páči sa vám najnovší outfit Eriky Judínyovej?

READ  Britská verzia korónového vírusu podlieha mutáciám a vedci sa obávajú bezpečnosti, ktorú poskytujú vyvinuté vakcíny - korónový vírus

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close